Wyszła na spacer z 2-letnią córeczką. W parku podeszły do niej dwie pijane kobiety

Czasami po prostu wychodząc z dzieckiem na spacer może spotkać nas coś złego. Właśnie tak było w przypadku 25-latki, która wyszła do parku ze swoją 2-letnią córeczką.

Spacer, który przerodził się w koszmar

Do tego brutalnego ataku doszło w minioną sobotę. 25-letnia mama spacerowała z dwuletnią córeczką po brzezińskim parku. W pewnej chwili 25-latkę zaczęły zaczepiać dwie kobiety. Według jej relacji miały około 30 lat. Były bardzo nieprzyjemne i napastliwe. Miały pretensję do mamy o jej młody wiek. Po ataku słownym doszło do rękoczynów.

Agresorki, nie zważając na obecność malutkiej dziewczynki, zaczęły bić przerażoną kobietę po twarzy i kopać. Jedna z nich krzyczała „dzieci rodzą dzieci”.

W pewnej chwili mama, która trzymała na rękach córeczkę, upadła. Wówczas jedna z napastniczek przerwała atak. Jednak druga nic sobie z tego nie zrobiła. Nadal kopała leżącą 25-latkę. Przestała dopiero po chwili i obie z koleżanką uciekły.

Pobita kobieta trafiła do szpitala. Na szczęście obrażenia nie są poważne. Jej córeczce nie stało się nic.

park

Poszukiwania napastniczek

Policja szuka agresywnych kobiet. Obie najprawdopodobniej były pijane. 25-latka wspomina, że miały przy sobie puszkę z piwem. Zabezpieczono już nagrania z monitoringu miejskiego. Funkcjonariusze dzięki zeznaniom poszkodowanej stworzyli również portrety pamięciowe napastniczek.

DSC_7846

Rysopis

Agresorka, która pobiła matkę jest blondynką z włosami do ramion. Ma około 180 centymetrów wzrostu i mocną budowę ciała. Druga napastniczka ma czarne włosy i jest nieco niższa – około 175 centymetrów wzrostu. Na wszelkie informacje o agresorkach policja czeka pod numerem telefonu: 112 lub 997.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródło: tvn24.pl, lodz.onet.pl | Fotografie: flickr.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!