78-letni pan Włodzimierz szukał pokoju. Ludzie nie pozostali obojętni na jego prośbę

Samotność to najgorsze, co może spotkać człowieka, gdy przychodzi starość. Nie ma bliskiej osoby, która wspierałaby i była słońcem w pochmurne dni. Pan Włodzimierz niestety doświadczył tego na własnej skórze…

Emeryt zdecydował się umieścić na jednym z drzew ogłoszenie, w którym prosi o pomoc. Poszukiwał pokoju do 450 złotych. Bardzo możliwe, że również i po to, aby po prostu być bliżej drugiego człowieka.

Jego wzruszający apel dotarł do wielu ludzi, którzy zdecydowali się zaangażować

Na stronie zrzutka.pl pani Magda zorganizowała zbiórkę pieniędzy. Na samym początku chciała zebrać 1500 złotych, aby Pan Włodzimierz miał na trzy miesiące czynszu. Historia jednak potoczyła się zupełnie inaczej…

78-letni pan Włodzimierz szukał pokoju. Ludzie nie pozostali obojętni na jego prośbę
Zawrotna kwota, ogromne serca ludzi!
Na konto wydarzenia wpływało coraz więcej pieniędzy. Z dnia na dzień suma stawała się większa i większa aż w końcu zebrano…35 240 złotych! Pani Magda nie mogła uwierzyć w to wszystko, o czym zresztą poinformowała zainteresowanych na stronie zrzutki:

Niedziela 22.04.2018, godzina 23.23: kwota jest zawrotna. Nie jestem biegła w podatkach, ale przy takiej kwocie będzie trzeba już pewnie podatek zapłacić. Mam tylko nadzieję, że przy tej skali ta sprawa mnie nie przerośnie. Dziękuję Wam.

Aż łezka się kręci w oku

Nie tylko zebrano pieniądze, ale wiele osób chce pomóc, dostarczając jedzenie, odwiedzając urzędy czy po prostu wesprzeć rozmową. Niesamowite i bardzo pokrzepiające, że pan Włodzimierz na starość doznał tyle dobroci od zupełnie obcych osób.

Życzymy zdrowia i mamy nadzieję, że nowe znajomości zamienią się w przyjaźń!

Źródło: zrzutka.pl | Fotografie: zrzutka.pl

Tekst pochodzi z: popularne.online

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!