„Weź nie pytaj – parodia Matki” podbija sieć. Piosenkę okrzyknięto hymnem matek

„Weź nie pytaj” – hit Pawła Domagały doczekał się już wielu coverów i parodii. Teraz czas na kolejną z nich. Genialna przeróbka utworu błyskawicznie podbiła serca internautów, a w szczególności internautek bowiem nagranie nie bez powodu zostało okrzyknięte hymnem matek. Musicie to usłyszeć!

Absolutny HIT

Utwór Pawła Domagały to istny hit, który pojawił się na Youtube w czerwcu 2018 roku. Dzisiaj refren tej piosenki zna chyba każdy. Nie ma co się dziwić, ponieważ piosenka doczekała się ona ponad 87 milionów wyświetleń, co świadczy o jej ogromnej popularności.

 

Kilka słów o autorce genialnego coveru

Autorem jednego z najnowszych coverów utworu Pawła Domagały jest Malwina Bakalarz, która jest znana internautom z prowadzenia najpopularniejszego blogu parentingowego w Polsce o nazwie Bakusiowo. Każdego dnia odwiedza go tysiące osób, co przyniosło kobiecie sporą popularność w mediach społecznościowych. Nie mamy jednak najmniejszych wątpliwości, że po stworzeniu coveru „Weź nie pytaj” będzie jeszcze bardziej rozpoznawalna, choć już teraz na Instagramie obserwuje ją ponad 65 tysięcy osób, podczas gdy na Youtube „Baku Family” ma blisko 17 tysięcy subskrypcji.

Genialna parodia

Malwina w coverze utworu „Weź nie pytaj” wystąpiła wraz z własnymi dziećmi. Jej zdaniem taka forma wideo zyskała na autentyczności. Autorka blogu z dawką humoru i ironii przedstawia niełatwe życie matki. Śpiewa m.in. o tym, że „ciągle sprząta te same miejsca, bo dziecko robi syf”, „nie chce wolności tylko się wyspać” oraz o tym, że „chce pójść do kibla i bez świadków zrobić, co tam robi się”.

 

To po prostu trzeba zobaczyć! Poniższe nagranie w kilka godzin obejrzało prawie 700 tys. internautów. Prawda, że jest genialne?

 

Źródło: youtube.com | Fotografie: youtube.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!