Ten oczyszczający płuca napój powinien pić każdy kto palił lub rzuca palenie

To, że palenie powoduje raka i zabija wiedzą wszyscy. Ale czasem ciężko pozbyć się szkodliwego nałogu. Można jednak przynajmniej spróbować oczyścić swoje płuca. Oto polecany przez nas sposób!

via GIPHY

Palenie, a choroby serca

Wiele osób kojarzy palenie z chorobami płuc. Jednak serce jest jednym z organów, który odczuwa skutki palenia równie mocno. Nawet palenie mniej niż 5 papierosów dziennie może być powodem chorób układu sercowo-naczyniowego. Co więcej, palenie podnosi ciśnienie krwi, obkurcza żyły i sprawia, że serce przyspiesza.

Palenie, a choroby układu oddechowego

Oczywiście palacze 12 razy częściej umierają z powodu raka płuc. Ale to nie wszystko. Palacze, którzy mają nawet łagodną formę astmy, ryzykują atakami wywołanymi przez dym papierosowy lub pogorszeniem choroby!

via GIPHY

Palenie, a nowotwory

To najgroźniejsza choroba, jaką wywołują papierosy. Nowotwory dotykają nie tylko płuc, ale także krwi, pęcherza moczowego, brzucha, nerek, wątroby i wielu innych organów, które mają do czynienia z oczyszczaniem ciała, a także są bezpośrednio w kontakcie z wciąganymi wraz z dymem chemicznymi substancjami.

Remedium

Oczywiście najlepsze skutki stosowania remedium zauważą osoby, które ograniczą palenie lub całkowicie zdecydują się je rzucić. By je przygotować potrzebujecie:

  • 400 g cebuli
  • kawałka korzenia imbiru
  • 2 łyżki kurkumy
  • 400 g miodu lub innej substancji słodzącej
  • litr wody

via GIPHY

Składniki aktywne

To, co działa w tym drinku najmocniej to cebula, imbir i kurkuma. Cebula, która jest antyoksydantem, ma także świetne właściwości antynowotworowe, zatrzymuje nawet wzrost komórek rakowych. Imbir redukuje zalegającą w płucach wydzielinę, która często jest efektem palenia. Kurkuma natomiast działa antybakteryjnie, antywirusowo i ma udowodnione działanie powstrzymujące komórki raka przed wzrostem.

Przygotowanie

Wymieszajcie wybrany słodzik z wodą i podgrzejcie w garnku aż do zagotowania. Dodajcie posiekany imbir i cebulę. Gotujcie przez chwilę. Dodajcie kurkumę i zmniejszcie ogień pod garnkiem. Mikstura powinna lekko się gotować do momentu, aż jej objętość zmniejszy się o połowę. Wtedy przecedźcie ją przez gazę do szklanego naczynia i pozwólcie jej wystygnąć. Przechowujcie w lodówce.

via GIPHY

Dawkowanie

By remedium przyniosło efekt, należy spożywać łyżkę rano i łyżkę wieczorem, co najmniej 2 godziny po posiłku. Będzie świetnym startem dla palaczy i genialnym detoksem dla tych, którym udało się rzucić.

Powodzenia w pozbyciu się tego paskudnego nałogu i w oczyszczeniu Waszych płuc z jego skutków!

via GIPHY

Źródło: providr.com | Fotografie: www.instagram.com, www.giphy.com | Miniatura wpisu: Źródło: Instagram

Tekst pochodzi z: 5mdz.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!