Mycie twarzy wodą gazowaną sprawi, że cera będzie nieskazitelna niskim kosztem

Szukasz dobrego i naturalnego sposobu, aby uzyskać nieskazitelną cerę? Wystarczy sięgnąć po wodę gazowaną. Minerały w niej zawarte oraz fakt nasycenia dwutlenkiem węgla odżywią skórę i sprawią, że będzie zdrowsza, gładsza i piękniejsza.

 

Korzystanie z dobrodziejstw wody gazowanej do mycia twarzy zostało rozpowszechnione przez Japonki i Koreanki. To właśnie one cieszą się piękną i nieskazitelną cerą i młodym wyglądem.

 

Dlaczego woda gazowana dobrze wpływa na cerę?

Woda gazowana świetnie wpływa na cerę. Dzięki właściwościom odmładzającym woda zwiększa elastyczność skóry i sprawia, że cera jest wyraźnie bardziej napięta. Po drugie, ma ona bardzo dobre właściwości oczyszczające.

Gazowana woda nasycona dwutlenkiem węgla sprawdza się niczym delikatny peeling, który pozbywa się martwego naskórka i bardzo efektywnie oczyszcza pory, pozbywając się zanieczyszczeń i łoju. Jednak najważniejszy fakt, o którym nie należy zapominać, to zawarte w niej składniki mineralne, które doskonale dotleniają i odżywiają komórki skóry. Za sprawą tej właściwości pozbędziesz się opuchlizny i wyrównasz koloryt skóry, a zarazem pozbędziesz się przebarwień.

 

Jak myć twarz?

Kuracja wodą gazowaną jest bardzo prosta. Wystarczy wymieszać wodę nasyconą dwutlenkiem węgla ze zwykłą wodą w proporcji 1:1, a następnie przemyć twarz otrzymaną mieszanką i zanurzyć twarz w misce. Wodę gazowaną możesz też stosować również jako tonik. Nasącz nią płatek kosmetyczny i przetrzyj nim twarz. Metodę można stosować tylko 1-2 razy w tygodniu. Zbyt częste jej wykonywanie może spowodować podrażnienia.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!