Pietruszka – Koktajl odchudzający. W tydzień zgubisz nawet 3,5 kg.

Pietruszka- dowiesz się na tej stronie jakie ma właściwości i dlaczego powinnaś ją jeść.

 

Niestety nie każdy lubi jeść pietruszkę. Coraz mniej jest dodawane do pięknych potraw. Prawda jest taka, że powinniśmy jeść pietruszkę. Powinna pojawiać się na naszym obiedzie i uprawiać ja powinniśmy w naszym ogródku. Dzięki niej dostaniemy odpowiednie składniki odżywcze. Zawiera ona wiele witamin. Organizmy nasze szybko przyswajają odpowiednie składniki, które zawarte są w pietruszce. Pamiętajmy o zaletach kulinarnych jakie ona posiada. Dzięki dodaniu pietruszki polskie potrawy pachną o wiele piękniej.

 

Plusy jedzenia pietruszki:

1.Jakie właściwości posiada pietruszka? Warzywo to posiada bardzo wiele wartości odżywczych potrzebnych naszemu organizmowi. Znajdziemy tam również witaminę C, którą nasz organizm bardzo potrzebuje. Kojarzona jest ona jednak głównie z cytrusami. Prawdą jest, że cytryna zawiera bardzo dużo witaminy C. Jednak pietruszka ma o wiele więcej witaminy w sobie niż cytryna. Również jest ona skutecznym antyutleniaczem. Warto jeść regularnie pietruszkę, gdyż pomoże ona w problemach ze wzrokiem.

 

2. Chroni nas przed wieloma infekcjami. Idealnie radzi sobie z przeziębieniem. Kolejną właściwością jest moczopędność , która pomaga w leczeniu prostaty lub dróg moczowych. Powinniśmy korzystać właśnie z tej właściwości, jeśli chcemy zmniejszyć obrzęki powodowane gromadzeniem się wody.

 

3. Do naszego organizmu dostarczany jest kwas foliowy. Odpowiada on za odpowiedni rozwój powstających nowych komórek ciała oraz stosowne funkcjonowanie krwiobiegu w naszym organizmie. Dlatego kobiety w ciąży muszą go stosować.

 

Pietruszka – zawiera wiele witamin i minerałów.

Jakie jeszcze składniki zawiera w sobie pietruszka? Posiada ona wiele wapnia, żelaza, fluoru, chlorofilu, witamina B12 oraz kwasy alfa- linolenowe. Jest naturalnym środkiem wzmacniającym zęby oraz kości. Każda rodzinna powinna spożywać pietruszkę. Korzystanie wpływa na odpowiedni rozwój naszych dzieci. Ważne jest to dlatego gdyż u dzieci w fazie rozwoju jest struktura zębów oraz tkanka kostna. Bardzo ważne jest, aby nasz dzieci jadły pietruszkę.

 

Do leczenia przeziębienia warto jeść pietruszkę gdyż jest ona przeciwzapalna, bakteriobójcza oraz antygrzybiczna. W szybkim czasie pozbędziesz się zapalenia zatok bądź kataru. Aby uzyskać taki efekt musisz zrobić odpowiedni napar. Uwarzony napar z pietruszki pomoże Ci w tydzień w walce z przeziębieniem.

Pamiętaj, że pietruszka ma w sobie kwas alfa-linolenowy. Zastanawiasz się dlaczego jest ważnym składnikiem odżywiania? Wpływa korzystanie na właściwe funkcjonowanie naszego mózgu. Również reguluje odpowiednio ciśnienie krwi. Według badań kwas ten pomaga w zapobieganiu nowotworów.

 

Spożywanie regularnie pietruszki nie tylko zmniejszy pojawienie się komórek nowotworowych. Składniki, które posiada mają za zadanie oczyścić w naturalny sposób z substancji rakotwórczej. Pietruszka polecana jest głównie palaczom. Wdychanie jej wraz z dymem zmniejszy szkody wyrządzone w naszym organizmie.

 

Jaka część pietruszki ma najwięcej wartości? Wykorzystać warto liście jak i całe warzywo. Cała roślina jest bardzo bogata w składniki odżywcze.

 

Nikt by nie pomyślał, że dzięki pietruszce można pozbyć się kilogramów. Posiada ona w sobie substancje, które są na prawdę bardzo skuteczne. Odżywiając się zdrowymi oraz naturalnymi składnikami , również dodając do diety pietruszkę to efekt będzie zaskakujący. Nie będzie wtedy potrzebna siłownia lub nie potrzebne głodówki. Jedynie potrzebna będzie zbilansowana odpowiednia dieta oraz regularna fizyczna aktywność. W jaki sposób dostarczyć naszemu organizmowi składniki, które posiada w sobie pietruszka? Najwłaściwszy sposób to koktajl pietruszkowy. Dzięki piciu takiego koktajlu Twoja dieta będzie skuteczniejsza. Osoby stosujące wszystkie te zalecania pozbyły się z wagi nawet 3,5 kilograma w tydzień.

 

Oto przepis na koktajl pietruszkowy odchudzający:

 

Polecam ten przepis osobą, które chcą zmniejszyć swoja wagę i wzbogacić organizm w odpowiednie składniki odżywcze.

 

 

LISTA SKŁADNIKÓW:
  • Szklanka wody
  • Cytryna
  • Pęczek natki pietruszki
  • Ogórek świeży

 

Wykonanie:

1.Dokładnie umyj pietruszkę, po czym obierz oraz pokrój ogórka.

2. Włóż je do blendera.

 

3. Wlej wodę oraz sok z wyciśniętej cytryny.

4. Od 3-5 minut blenduj wszystkie składniki.

5. Otrzymałaś gotowy koktajl.

 

Dawkowanie:

 

Przygotowany koktajl pij rano każdego dnia. Taka kuracje stosuj do 5 dni. Po upływie tych dni koniecznie zrób 10 dni przerwy. Znów możesz powrócić do picia przygotowanego koktajlu.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!