Osoby urodzone w marcu są wyjątkowe. Cztery powody, którym trudno będzie Ci zaprzeczyć.

Marzec jest wspaniałym miesiącem. W końcu możemy przywitać wiosnę i otrząsnąć się z zimowej apatii. Nic dziwnego, że osoby urodzone w tym miesiącu są wyjątkowe i charakteryzują się niezwykłymi cechami.

 

Śpisz do późna

Według badań, osoby urodzone w marcu, czują senność później niż inni. Więc jeśli twoje dziecko urodziło się w tym miesiącu, nie powinno cię dziwić, że chce chodzić spać znacznie później niż rówieśnicy, którzy nie urodzili się na wiosnę. Oczywiście, to że osoby z marca kładą się później, niż inni nie oznacza, że potrzebują mniej snu, co sprawia, że najlepiej czują się, gdy mogą spać do południa.

 

 

Masz świetną intuicję

Ludzie urodzeni w marcu odznaczają się świetną intuicją, która pozwala im dostrzec nawet najdrobniejsze kłamstwo. Dzięki temu oszukanie osób urodzonych w pierwszym miesiącu wiosny jest prawie niemożliwe. Szybko poznają się na ludziach i bardzo uważają kogo wpuszczają do swojego życia, więc jeśli raz stracisz ich zaufanie, bardzo trudno będzie je odzyskać.

 

 

Optymizm to twój znak rozpoznawczy

Osoby z marca są zazwyczaj bardzo radosne i podchodzą do życia ze sporą dawką entuzjazmu. Co więcej, ten optymizm udziela się wszystkim z ich otoczenia. To oznacza, że przebywając z nimi, ciężko jest powstrzymać się od uśmiechu. Ich radosne nastawienie sprawia, że możesz zapomnieć o swoich troskach i liczyć na nich najgorszych chwilach.

 

 

Umiesz postawić na swoim

Badania pokazują, że osoby z marca częściej zasiadają na kierowniczych stanowiskach. To oznacza, że lubią i przede wszystkim potrafią zarządzać pracownikami. Ludzie urodzeni w marcu jasno wyznaczają swoje cele i nie boją się postawić na swoim, żeby osiągnąć to, co sobie założyli. Zawsze dają z siebie 100%, więc nic nie może ich powstrzymać.

 

Zgadzacie się?

 

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!