Matka musi przeprowadzić pilne testy w szpitalu, wtedy młody lekarz zajmuje się jej dzieckiem i staje się sensacją w Internecie.

Lekarze nie mają prostej pracy. Muszą zawsze bezbłędnie wykonywać swoje zadania, często pod presją czasu. Zdarza się też, że pacjenci wymagają nie tylko opieki medycznej, lecz również czegoś nietypowego.

Historia, którą udostępnił na Facebooku Szpital Waikato z Nowej Zelandii jest przykładem tego jak nietypowe mogą być potrzeby pacjentów. Zwłaszcza tych najmniejszych.

Na zdjęciu widzimy jednego z lekarzy oddziału ratunkowego, trzymającego śpiące dziecko. Mama tego dziecka musiała pilnie zrobić badania, a niestety malec nie chciał się uspokoić i ciągle płakał. Wtedy właśnie lekarz, Muir, wziął je na ręce. Okazało się, że lekarz jako jedyny sprawdził się jako uspokajacz płaczącego malca. I tak przez godzinę lekarz musiał nie tylko zarządzać oddziałem ratunkowym i leczyć ludzi, lecz również trzymać śpiące dziecko.

„Dzień dobry, dziś trochę inny post, ale musieliśmy to udostępnić. Mężczyzna na zdjęciu to lekarz naszego oddziału ratunkowego, Muir. Maluch przyjechał tu ze swoją mamą i potrzebował drzemki. Niestety jego mama źle się czuła i musiała zrobić pilne badania.

Wiele osób próbowało uspokoić malucha, ale tylko Muir okazał się skuteczny. Więc przez godzinę nasz główny lekarz oddziału ratunkowego (zarządzający całym oddziałem) musiał się wykazać wielozadaniowością. To tylko jeden z wielu przykładów małych aktów uprzejmości, które często mijamy nie zauważając ich.

Dziękujemy mamie za zgodę na udostępnienie. Mamy nadzieję, że czuje się już lepiej”


SOURCE: FACEBOOK

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!