Mamma mia!! Zespół ABBA ogłosił właśnie powrót do świata muzyki!

Kto nie zna słynnego zespołu ABBA i ich wpadających w ucho przebojów? Pytanie jest retoryczne. Jednak mało kto pamięta występy tego zespołu na żywo. W końcu do jego rozpadu doszło w 1982 roku.

Długo można by wymieniać przeboje zespołu ABBA. „Dancing Queen”, „Waterloo”, „Mamma Mia”, „Super Trouper” czy „The Winner Takes It All” to tylko kilka…

Jednak teraz szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów szwedzkiej gwiazdy. Zespół właśnie ogłosił powrót do świata muzyki:

Oto co napili na swoim profilu na Facebooku:

„Decyzja by stworzyć trasę koncertową ABBA avatar ma niespodziewaną konsekwencję. Cała czwórka poczuła, po ponad 35 latach, że to może być fajne by połączyć siły i wejść wspólnie do studia. I tak zrobiliśmy. Poczuliśmy się jakby czas się zatrzymał i że nie widzieliśmy się zaledwie chwilę. Bardzo przyjemne doświadczenie! Zaowocowało dwoma nowymi piosenkami, a jedna z nich „I Still Have Faith In You” zostanie wykonana przez nasze cyfrowe awatary w specjalnym programie telewizyjnym wyprodukowanym przez NBC i BBC, zostanie wyemitowana w grudniu.
Pomimo naszego wieku piosenka jest nowa. I brzmi świetnie.

Agnetha Benny Björn Anni-Frid

Sztokholm, Szwecja, 27 kwietnia 2018″

Podziel się tą wspaniałą informacją! A na razie możemy delektować się wiecznie żywymi przebojami:

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!