Wraz z szóstką dzieci trafiła na ulicę. Gdy podeszli do niej policjanci, była przerażona.

Zazwyczaj przechodzimy obojętnie obok bezdomnych myśląc, że sami sobie zgotowali ten los. Pierwsze skojarzenie z bezdomnym jest nieprzyjemne – alkoholik, narkoman, ktoś z zaburzeniami psychicznymi, kto może być niebezpieczny, więc lepiej trzymać się z daleka. Co jednak pomyśleć na widok samotnej matki z dziećmi, którzy mieszkają na ulicy? Dwóch policjantów z Sacramento (USA) postanowiło po prostu podejść i zapytać, jak do tego doszło.

Na widok zbliżających się policjantów Shannon Loveless wpadła w panikę. Była pewna, że odbiorą jej dzieci i właściwie trudno się dziwić – cała szóstka mieszkała razem z nią na ulicy. Trafili tam z oczywistego powodu, przez problemy finansowe.

Na widok zbliżających się policjantów Shannon Loveless wpadła w panikę. Była pew

SOURCE: LIFTABLE

Kobieta uspokoiła się słysząc, że Tim Yee i Johny Lee ni chcieli zabrać jej dzieci. Zamiast tego policjanci kupili rodzinie jedzenie i postanowili zrobić, co w ich mocy, by zmienić tragiczną sytuację samotnej matki i jej dzieci.

Kobieta uspokoiła się słysząc, że Tim Yee  i Johny Lee ni chcieli zabrać jej dzi

SOURCE: LIFTABLE

I udało się! Dzięki zaangażowaniu policji oraz wsparciu ludzi dobrej woli, rodzina niedługo przeprowadzi się do własnego mieszkania, a Shannon będzie mieć pracę. Mamy nadzieję, że tym razem jej i jej dzieciom wszystko dobrze się ułoży! A dla policjantów wielkie brawa za to, że zamiast po prostu zgłosić sprawę i odebrać dzieci, postarali się zadbać o całą rodzinę.

I udało się! Dzięki zaangażowaniu policji oraz wsparciu ludzi dobrej woli, rodzi

SOURCE: LIFTABLE

Źródło: podaj.to

Warto podać to dalej.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!