Woda alkaliczna zabija komórki raka – prosty przepis

Japończycy od dawna stosują tę metodę i poziom zachorowania na nowotwory wśród nich jest jednym z najniższych na świecie.

Teraz trend na wodę alkaliczną przedostaje się także do Europy, dlatego przygotowaliśmy przepis, jak w prosty sposób przygotować taką wodę we własnym domu.

Nasze ciała składają się głównie z wody a poziom pH określa w jakim stanie znajduje się nasz organizm. Współczesna dieta bardzo zakwasza nasz organizm dlatego picie alkalicznej wody która nas odkwasi jest bardzo ważne.

Komórki rakowe nie potrafią przeżyć w środowisku zasadowym

Woda alkaliczna jest niezwykle skutecznym specyfikiem na wprowadzenie środowiska zasadowego do naszego ciała. Eliminuje ona pozostałości po zakwaszonych komórkach. Co najważniejsze, robi to bez uszkadzania zdrowych komórek.

Sposób przygotowania wody alkalicznej:

  • 1 łyżka soli himalajskiej
  • 2 litry czystej wody filtrowanej
  • 1 cytryna (najlepiej bio)

Przygotowanie:

Do dzbanuszka z 2 litrami wody wkrój plastry cytryny. Nie musisz jej wyciskać. Dosyp łyżkę stołową soli himalajskiej. Odstaw dzbanek z wodą alkaliczną na noc.

Jak spożywać wodę alkaliczną?

Po przebudzeniu wypij wodę alkaliczną. Najlepsze efekty daje wypicie 3 szklanek ale możesz zacząć od jednej. Pij na czczo, przed posiłkiem.

Napój ten pomoże Ci osiągnąć idealną równowagę zasadową w organizmie. Nie wahaj się i rozpocznij już dziś. Twoje ciało będzie Ci wdzięczne.

źródło: dailylives.org, google.com

Tekst pochodzi z: wybieram-zdrowie.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!