Naciśnij te punkty na Twoim ciele a ból pleców natychmiast zniknie

Siedzący tryb życia i generalnie mała aktywność fizyczna powodują, że bardzo dużo osób cierpi na ból pleców. Ból ten często uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Najłatwiejszą drogą pozbycia się bólu pleców wydaje się zażycie środków przeciwbólowych. Jednak mają one bardzo negatywny wpływ na nasz organizm, w szczególności na wątrobę. Poniżej pragniemy Państwu zaprezentować metodę, która sprawi, że ból pleców odejdzie, jak ręką odjął!

Nikt dzisiaj już nie mówi o bardzo skutecznych metodach leczenia wszelkich schorzeń poprzez tradycyjne metody, takie jak na przykład akupunktura, która przynosi niesamowite efekty przy przewlekłych bólach.

Akupunktura przywraca przepływ energii w ciele i jednocześnie likwiduje problemy zdrowotne, ponieważ przyczyną tych schorzeń jest problem w przepływie energii przez nasze ciało. Przepływ ten można poprawić poprzez ucisk określonych miejsc na naszym ciele.

Dla osiągnięcia lepszych efektów stosuje się igły, jednak trzeba mieć specjalistyczną wiedzę oraz duże doświadczenie, aby samemu korzystać z igieł.

Na szczęście akupresura nie wymaga od nas specjalistycznej wiedzy i z powodzeniem możemy ją wykorzystać do stymulacji punktów na naszym ciele.

1. Punkt GB30. Jego stymulacja leczy ból w biodrach, ramionach, stawach i plecach.

akupresura punkt GB30

2. Punkt B54 jest z tyłu kolana. Nacisk połączony z masażem w tym miejscu likwiduje bóle dolnej części pleców.

akupresura punkt G54

3.  Punkt GB29:  stymulacja tego miejsca  uśmierzy ból stawów oraz bioder.

akupresura punkt BG29

Regularne stosowanie tych prostych technik może przynieść niesamowite rezultaty!

źródło: healthcareaboveall.com

Tekst pochodzi z: wybieram-zdrowie.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!