Wielka gwiazda zapytała małą dziewczynkę, czy ta może zaśpiewać „You Raise Me Up”. Już kilka sekund później miałam na ciele gęsią skórkę.

Jeśli niektórzy z Was zastanawiają się, co się dzieje z uczestnikami programów typu talent show, którym nie udało się zająć pierwszego miejsca, mamy na to odpowiedź, a raczej kilka. O większości z nich po prostu się zapomina, inni występują w chórkach wielkich gwiazd, jeszcze inni próbują sił w kolejnym programie, a najmniejsza grupa i tak z powodzeniem rozwija karierę. Do mniejszości należy Celine Tam.

SOURCE: YOUTUBE

Kilkulatka doszła do półfinałów „Americas Got Talent”, ale pomimo przegranej… wygrywa! Jej wyjątkowy talent spodobał się odpowiednim ludziom, którzy zapraszają ją do wspólnych występów.

Kilkulatka doszła do półfinałów "Americas Got Talent", ale pomimo przegranej...

SOURCE: YOUTUBE

Tak też było w przypadku niemieckiej piosenkarki Helene Fischer, która poprosiła Celine, by ta wykonała razem z nią słynne „You Raise Me Up”.

Tak też było w przypadku niemieckiej piosenkarki Helene Fischer, która poprosiła

SOURCE: YOUTUBE

Podoba Wam się ten duet? Udostępnijcie nagranie na Facebooku zaraz po tym, jak sami odsłuchacie je dobre trzy razy! 🙂Podoba Ci się ten wpis? Podziel się na facebooku!
[fb_button]

Źródło: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!