W soku, który nalewała dzieciom, pływała podejrzana rzecz. Zrobiła zdjęcia i wrzuciła do sieci

To, że czasem znajdujemy w przetworzonej żywności dziwne elementy, nikogo już nie dziwi… I choć nie powinna to być reguła, podobne, nieprzyjemne sytuacje mają miejsce w naszym życiu.

Katarzyna Oueslati, mieszkająca w Leeds, doświadczyła czegoś okropnego, gdy nalewała soku swoim dzieciom. Tym, co ją spotkało, podzieliła się na Faceoboku.

Nie do końca wiadomo, co to jest, ale wygląda obrzydliwe!

Nadal jestem w ogromnym szoku i przerażeniu, jak ja, matka mogłam podać taki syf dziecku 1,5 rocznemu i 11-latkowi ?… Zaufałam producentowi jak każda matka czy klient ❗dziś wlewając sok do szklanki coś zatkało mi wylot ?? moja pierwsza myśl to pewnie kawałek papieru! Jednak po rozcięciu kartonu nie ma śladu po oderwanym papierku …??? reszta tego chyba ROBALA zatkała otwór . Data ważności jest bardzo długa, wiec…. pytam co to k…a❗ jest ? Juz teraz wiem dlaczego mój syn zwracał ? Dziś pojawiła się dziwna wysypka na jego rekach I wysoka gorączka od 2 dni ! ❗ KU WASZEJ PRZESTRODZE NIE KUPUJCIE TEGO ŚWIŃSTWA, mam nadzieje ze moje kochane dzieci beda zdrowe ! A co jeśli nie, czy producent bierze to pod uwagę ? #caprio #tymbark #maspex PYTAM CO JA MAM TERAZ ZROBIC ?! MOJE DZIECI WYPILY POL KARTONU SOKU Z ROBALEM ??
Sprawa zostala zgloszona .

Gepostet von Katarzyna Oueslati am Freitag, 30. März 2018

Gepostet von Katarzyna Oueslati am Freitag, 30. März 2018

Gepostet von Katarzyna Oueslati am Freitag, 30. März 2018

Gepostet von Katarzyna Oueslati am Freitag, 30. März 2018

Na filmie widać dokładniej, że coś faktycznie było w środku:

Gepostet von Katarzyna Oueslati am Freitag, 30. März 2018

Na samą myśl, że dzieci mogły to pić, mam gęsią skórkę!

Źródło: facebook.com | Fotografie: facebook.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!