Skuteczny domowy sposób na Twój cellulit. Balsam i ocet jabłkowy zwalczą go w 4 tygodnie

Każda kobieta jest inna ale jedno nas łączy – większy lub mniejszy cellulit. I choć każde ciało jest piękne i powinnyśmy się po prostu polubić takie, jakimi jesteśmy, warto dbać o kondycję swojej skóry. Ten prosty sposób pomoże Wam rozprawić się z cellulitem, a lato będzie należało do Was i krótkich szortów!

Źródło: VisualHunt

#SKŁADNIKI

Przygotujcie dużą miskę i dodajcie do niej:

  • 1/4 butelki (około 100 ml) ulubionego balsamu do ciała
  • 1 łyżkę octu jabłkowego najlepszej jakości (bez dodatków!)

Dodatkowo będziecie potrzebować niewielkiego, cienkiego ręcznika i przezroczystej foli spożywczej.

Źródło: VisualHunt

#PRZYGOTOWANIE

Wymieszajcie dokładnie balsam z octem. Musicie uzyskać jednolitą konsystencję. Namoczcie ręcznik z jednej strony w powstałej miksturze i owińcie nim obszar, na którym najbardziej Wam zależy. Ten sposób działa najlepiej na okolice brzucha, bioder i ud. Lekko poklepcie ręcznik, by antycellulitowa maska dokładnie otuliła skórę, a następnie owińcie się folią aluminiową tak, by ręcznik trzymał się na miejscu. Po 30 minutach zdejmijcie okład i delikatnie opłuczcie skórę chłodną wodą.

#STOSOWANIE

By ta metoda przyniosła efekty stosujcie ją co najmniej 3 razy w tygodniu przez miesiąc. Już po takim czasie zauważycie efekty, Wasze ciało stanie się jędrniejsze, a cellulit będzie znikał w oczach. Jeśli dorzucicie do tego lekkie ćwiczenia i zdrowe odżywianie – macie szanse na naprawdę spektakularny efekt!

Powodzenia!

via GIPHY

Źródło: betterme.guru | Fotografie: www.instagram.com, www.giphy.com, www.visualhunt.com | Miniatura wpisu: Źródło: Instagram

Tekst pochodzi z: 5mdz.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!