Przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok przerażają. Jej wcześniejsze wizje sprawdziły się

To, co spotka nas w przyszłości, podobno zapisane jest w gwiazdach, a z tych gwiazd niektórzy potrafią czytać. Dar jasnowidzenia jest przyczyną czasem śmiechu, a czasem dreszczy strachu. Niby nikt nie wierzy, ale gdy pojedyncze sytuacje się sprawdzają, zaczyna robić się dziwnie, no bo przecież „jak to możliwe?!”.

Baba Janga była, jak sama zresztą o sobie mówiła, jasnowidzką. Widziała to, co spotka ludzkość i dzieliła się tym ze światem

Niewidoma kobieta przewidziała panowanie w Europie Adolfa Hitlera, II wojnę światową, upadek ZSRR, czy katastrofę w Czarnobylu. To, co wydawało się niemożliwe do odgadnięcia, dla niej nie stanowiło problemu.

Mając 95 lat, zmarła w 1995 roku. Dla wielu odeszła jako następczyni Nostradamusa

Odeszła przed tym, gdy na świecie technika rozwinęła się w zastraszającym tempie, a mimo to przed śmiercią powiedziała, że w 2004 roku w Azji nastąpi tsunami, udało jej się także przewidzieć powstanie ISIS i Brexit.

Baba Wanga nie zapomniała także o kolejnych latach. W swoich wizjach miała przed oczami także 2019 rok, a razem z nim widziała krach gospodarczy, który ma nastąpić. Wspomniała także o tym, że Donald Trump zachoruje na poważną chorobę, którą ciężko będzie nazwać, a doprowadzi do tego, że straci słuch i jego mózg zostanie uszkodzony. W jej wizjach pojawiał się także Władimir Putin, który ma być obiektem zamachów, a jednego z nich dokonać ma jego własnych ochroniarz.

Wizjonerka powiedziała także, że 2019 rok przyniesie dwie poważne katastrofy naturalne – na terytorium Rosji ma spaść meteoryt, doprowadzając do wielkich spustoszeń, a z kolei u wybrzeża wschodniej lub południowo-wschodniej Azji znów wystąpi tsunami.

Sceptycy drwią z słów Baby Wangi. Czy myślicie, że czeka nas przyszłość z jej opowieści?

Źródło: wspolczesna.pl | Fotografie: imgur.com Tekst:popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!