Pies wyczuwa jak jego pani zaczyna się trząść. Wtedy robi coś co zaskakuje internautów.

Wiadomo nie od dziś, że psy najlepsi przyjaciele ludzi. Wszyscy wiemy też, że psy są też wykorzystywane w różnych zadaniach. Mogą pilnować owiec, szukać narkotyków na lotnisku, czy pomagać niewidzącym w poruszaniu się po mieście.

 

Jednak psy potrafią też pomagać w bardziej dyskretny sposób, który dla większości osób może być wręcz niezauważony. Chodzi o psy, które pomagają ludziom cierpiącym na stanu lękowe. Potrafią one wyczuć moment, w którym ich właściciel potrzebuje ich pomocy. Potrafią wtedy zrobić to co umieją najlepiej – okazać ciepło i czułość.

Jednym z takich psów jest pięcioletni Oakley, który towarzyszy swojej właścicielce Amber Oliver. Jak mówi sama Amber: „Oakley pomaga mi każdego dnia. Zawsze zwraca uwagę na to jak się czuję i czy jestem bezpieczna”

 

Jednym z takich psów jest pięcioletni Oakley, który towarzyszy swojej właściciel

 

Na nagraniu możemy zobaczyć jak kobieta ma początek napadu paniki. Widać z jej mowy ciała, że coś jest nie tak. Oakley szybko potrafi wyczuć zmiany w nastroju swojej pani. Natychmiast reaguje.

Na nagraniu możemy zobaczyć jak kobieta ma początek napadu paniki. Widać z jej m

 

Widzimy jak pies robi co może by przerwać napad paniki swojej pani. Widać, że mu się to udaje. Pies nauczył się jak pocieszyć panią, widać że merda ogonem i wpycha mordkę między jej ręce.

Widzimy jak pies robi co może by przerwać napad paniki swojej pani. Widać, że mu

Na nagraniu możecie zobaczyć dlaczego psy to prawdziwi najlepsi przyjaciele ludzi. Zobaczcie jak mądrym psem jest Oakley

 

 

Podziel się na facebooku!
[fb_button]

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!