Nie chce przestać karmić piersią 4-latka. „Jesteś zwykłą pedofilką” – piszą jej niektórzy.

31-letnia mama nazywana jest w Internecie pedofilką, ponieważ nadal karmi piersią swojego 4-letniego synka. Karmienie przez kilka miesięcy niemowlęcia wydaje się bardzo naturalne. Jednak, gdy dziecko ma już kilka lat, takie zachowanie wydaje się bardzo kontrowersyjne.

Przestanie, gdy syn tak zadecyduje

Yakaly Di Roma nie ma zamiaru przestać karmić piersią swojego syna Hansa. Skończy to robić dopiero, gdy chłopiec sam tak zadecyduje. Nawet fakt, że niedawno urodziła drugie dziecko nie przekonał jej do odstawienia od piersi starszego potomka.

Jak mówi:

Karmienie piersią jest dla mnie wyjątkowe, stworzyło nierozerwalną więź, którą mogę dzielić z moimi dziećmi

Sposób na autystyczne dziecko

Jak się okazuje 4-letni chłopiec ma autyzm. Nic go tak nie uspokaja, jak właśnie karmienie piersią. Wtedy czuje się bezpiecznie. Jednak w miejscach publicznych karmi tylko młodszego syna.

Dłużej niż zakładała

Chociaż Yakaly nigdy nie planowała karmić dłużej niż rok, to trwa to już prawie… pięć lat! Teraz ma nadzieję, że młodsze dziecko będzie „na piersi” co najmniej dwa lata.

Dziecko nie jest wyłącznie tak karmione

Kobieta podkreśla, że Hans je normalnie, jak inne dzieci w jego wieku. Karmienie piersią jest tylko formą „pocieszacza i uspokajacza”, a nie faktycznym dokarmianiem.

Karmię Hansa piersią raz lub dwa razy dziennie, zanim zabiorę go do szkoły i wieczorem, zanim pójdzie spać. Syn tego potrzebuje dla komfortu psychicznego i poczucia bezpieczeństwa. To pomaga mu się uspokoić i zasnąć

Warto uwieczniać takie chwile

Kobieta planuje pozować regularnie do zdjęć, na których karmi dzieci. Chce, aby chłopcy mieli udokumentowane swoje „mleczne” lata.

Pewnego dnia będziemy mogli spojrzeć na te zdjęcia i pamiętać o niesamowitej więzi, którą dzieliliśmy

Fotografie udostępnia w sieci

Według niej, to jest powód do dumy, dlatego często udostępnia w mediach społecznościowych zdjęcia, na których widać jak 4-latek ssie pierś matki. Niekiedy, jednocześnie z młodszym bratem.

Niestety nie wszyscy podzielają jej entuzjazm. Niektórzy nazywają ją „pedofilem”. Dodatkowo oskarżana jest o umieszczanie pornografii dziecięcej w Internecie, bo właśnie tak odbierane jest karmienie piersią 4-letniego dziecka. Inni twierdzą, że jest to po prostu „obrzydliwe” i „niepokojące”.

Większość internautów jest jednak zdania, że takie karmienie jest naturalną rzeczą, bez względu na to, jak długo ono trwa.

Główna rola piersi

31-letnia Walijka chciałaby, aby jej działalność w Internecie i udostępniane posty przyczyniły się do innego postrzegania kobiecego biustu. Chce przypomnieć innym, że głównym celem piersi jest karmienie niemowląt (tak długo, jak tego potrzebują).

Jest to najbardziej naturalna rzecz na świecie, powinna być nawet celebrowana. Droga karmiącej matki nie jest łatwa. W rzeczywistości jest bardzo trudna, wyczerpująca i może być bolesna, ale całe poświęcenie, które temu towarzyszy, jest tego warte

Najlepsze, co możesz dać dziecku

Yakaly Di Roma doskonale wie, co robi i ma nadzieję, że karmienie piersią przestanie szokować, bo to jest najbardziej naturalna rzecz na świecie.

Wiem, że robię to, co najlepsze dla moich chłopców i będę to robiła tak długo, jak będą tego potrzebować. Dzielę się swoimi zdjęciami, aby spróbować normalizować karmienie piersią, normalizować coś, co jest w rzeczywistości całkowicie naturalne. Widzenie matki, która karmi piersią w publicznym miejscu albo zdjęcia takiej kobiety nie powinno być „szokiem”. Nie powinno to być powodem kontrowersji lub przyciągania negatywnych komentarzy, bo to jest normalne!

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

 

Źródło: mirror.co.uk | Fotografie: Instagram.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!