Młody chłopak obraził emeryta na plaży ale riposta starszego mężczyzny sprawiła, że zaniemówił.

Młody chłopak przeszedł obok 71-latka na plaży i zrobił obraźliwą wypowiedź na temat starszego pokolenia, ale emeryt miał odpowiedź, która sprawiła, że ​​chłopak zaniemówił!

 

Śmieszne historie są zawsze warte przeczytania, zwłaszcza jeśli kryją w sobie coś ważnego. Dlatego uważamy, że warto podzielić się z wami tą fikcyjną historią, która od jakiegoś czasu krąży w Internecie.

18-latek był właśnie na plaży, gdy zobaczył starszego emeryta, który leżał w spokoju na słońcu. Młody chłopak chciał zaimponować swoim przyjaciołom i zaczął żartować ze staruszka. „Wyrośliście w zupełnie prymitywnym świecie” – powiedział młody człowiek głośno, aby wszyscy mogli go usłyszeć. „My, młodzi ludzie, dorastaliśmy dzięki telewizji, podróżom kosmicznym, wakacjom na księżyc, Internetowi, iPadom, laptopom, telefonom komórkowym, szybkim komputerom i nie tylko.”

 

71-latek pomyślał, że nadszedł czas dania chłopakowi lekcji, więc odpowiedział:

„Masz absolutną rację. Nie mieliśmy tego wszystkiego, gdy byliśmy młodzi. To dlatego, że to wszystko wymyśliliśmy! Więc pytam cię, ty mały arogancki chłopcze – co zrobisz dla następnego pokolenia?! ”

18-latek zamilkł natychmiast, po czym szybko ruszył głową w dół. Co za genialna odpowiedź i zdecydowanie dobra lekcja! Podziel się tą historią, jeśli uznasz ją za równie wspaniałą i zabawną!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!