Mężczyzna jakby nigdy nic wrzucił do kosza na śmieci szczeniaka duszącego się w zamkniętej reklamówce! Psiaka na szczęście udało się uratować.

Takie sytuacje za każdym razem bulwersują, ale na szczęście nie pozostają bez echa! Policja z Głogowa prosi o pomoc w ustaleniu tożsamości dwóch mężczyzn, którzy 4. lutego 2018 roku około godziny 16.20 na Alei Wolności chcieli bestialsko zabić szczeniaczka.

Piesek został wrzucony przez jednego z mężczyzn do kosza na śmieci stojącego na ulicy. Był w mocno zawiązanej reklamówce bez dopływu powietrza. Czekała go bolesna śmierć, ale na szczęście ze sklepu tuż obok wyszła para, która zauważyła, że w koszu na śmieci coś się porusza. Z pomocą nożyczek pożyczonych od sklepikarza uwolnili szczeniaczka.Policja uznała, że mężczyźni działali ze szczególnym okrucieństwem. Udostępniono nagranie z monitoringu, a rzecznik prasowy jednostki, podinsp. Bogdan Kalata, prosi wszystkich o pomoc w ustaleniu, kim są i gdzie przebywają mężczyźni. Oto oni:

A to szczenię, które chcieli skrzywdzić. Na szczęście psiak ma się dobrze i już trafił do nowych właścicieli. Teraz pora, by ci, którzy chcieli go zabić, ponieśli karę.

Udostępniajcie! Może akurat ktoś kojarzy tych dwóch mężczyzn.

Źródło: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!