Czarnoskóry mężczyzna zaatakował kwasem i nożem w Londynie. Miał pecha, że trafił na Polaków

Do niecodziennego zdarzenia doszło w ostatnim czasie przed supermarketem niedaleko stacji Maryland we wschodnim Londynie. Jak relacjonuje świadek, to tam do trzech wychodzących ze sklepu Polaków podjechał na rowerze ciemnoskóry mężczyzna i „żądał” od nich pieniędzy. Kiedy panowie odmówili, ten stał się wyjątkowo agresywny. Jeszcze wtedy nie zdawał sobie sprawy, że źle trafił, a lada moment gorzko tego pożałuje.

Relacja świadka

Zsiadł z roweru, sięgnął do kieszeni. Wyjął butelkę i zaczął pryskać z niej w kierunku Polaków. Polacy postawili się, wyrwali mu butelkę i odrzucili ją. Zaczęli go tłuc. Miejscowi odciągali Polaków – relacjonuje świadek zdarzenia

Mężczyzna bardzo szybko przekonał się, że zadarł z nieodpowiednimi ludźmi. Kiedy zwyrodnialec leżał na ziemi, Polacy kopali go, bili drewnianym przedmiotem i wylali na niego mleko. W końcu udało mu się jednak wstać. Chcąc zachować ostrożność po tak ogromnym łomocie, wyjął nóż z kieszeni, wsiadł na rower i odjechał.

Czarnoskóry mężczyzna zaatakował kwasem i nożem w Londynie. Miał pecha, że trafił na Polaków

Nagranie trafiło do sieci

Jednemu ze świadków udało się nagrać część zdarzenia. Wideo wraz z komentarzem zamieścił na Twitterze.

Szybka karma i uliczna sprawiedliwość. Ta szumowina próbowała zaatakować ich kwasem przy Maryland w Stratford. Później wyjęła nóż. Ostatecznie dostała łomot od kilku przechodniów. Dobra robota! Poszło szybko i gładko! – czytamy w opisie do wideo

Krótkie, niespełna 2-minutowe nagranie z całego zdarzenia można obejrzeć poniżej. Trzeba przyznać, że mężczyzna dostał za swoje! Należało mu się?

Źródło: metro.co.uk, twitter.com | Fotografie: twitter.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!