99% pokonanych infekcji dzięki domowemu antybiotykowi.

Najmocniejszym i najłatwiejszym naturalnym połączeniem jest połączenie czosnku, octu jabłkowego oraz miodu. Każde z tych składników ma przeróżne lecznicze zastosowanie, m.in. działają bakteriobójczo. Ale razem stanowią niesamowicie mocną i zdrową mieszankę.

Niektóre badania mówią, że takie połączenie jest nawet kilka razy wydajniejsze od penicyliny. 

Każdy, kto zmaga się z różnego typu infekcjami, musi spróbować tego leku. Jest to przede wszystkim bardzo zdrowe połączenie, który pomaga leczyć wiele schorzeń. Ten domowy środek jest daje wiele korzyści, ale niewątpliwie największą zaletą tego leku jest to, że jest on w 100% naturalny. Wykonanie tego lekarstwa jest banalnie proste. Więc nikt nie powinien mieć z nim większych problemów.
Według ekspertów lek wzmacnia układ odpornościowy, obniża ciśnienie i zmniejsza poziom złego cholesterolu. Jest najlepszym sposobem na pokonanie infekcji, przeziębienia, dny moczanowej oraz zapalenia i bóli stawów.

 

A oto czego potrzebujesz:
  • 1 szklanka octu jabłkowego
  • 1 szklanka miodu
  • 10 ząbków czosnku

 

Przygotowanie:
  1. Oczyszczony czosnek obrać, następnie drobno pokroić, bądź zmiażdżyć.
  2. Całość przełożyć do miski, dodać miód i ocet jabłkowy.
  3. Mieszać energicznie miksturę przez około minutę, następnie roztwór przelewamy do słoika
  4. Gotowy lek przechowywać w lodówce przez 5 dni.

 

 

Ważne jest, aby codziennie raz przemieszać miksturę. I to wszystko!
Lekarstwo należy spożywać pierwszy raz rano, na pusty żołądek. Wtedy najlepiej poczujemy siłę tego domowego leku. Drugi raz, wieczorem przed spaniem, ponieważ wtedy lekarstwo nas rozgrzeje. Połączenie to jest bardzo silne, dlatego nie należy pić go samego. Najlepiej jest rozcieńczyć mieszankę w szklance wody i dopiero wtedy należy miksturę wypić.

 

 

Podziel się tym przepisem ze swoimi bliskimi – uratuj ich zdrowie.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!