400 uczniów ucieka z lekcji, żeby stanąć pod domem swojego nauczyciela. Powód wzrusza do łez.

Jeśli uczniowie chcą poświęcać swój czas nauczycielowi, to znaczy, że ten nauczyciel musi być wspaniały! Tak jest w przypadku Bena Ellisa z Christ Presbyterian Academy z Nashville w Stanach. Od grudnia 2015 roku mężczyzna walczy z ciężką chorobą, a teraz, gdy najbardziej potrzebuje pomocy, uczniowie wspierają go w piękny sposób!

 

Ben uczy łaciny w liceum. Kocha swoją pracę, ma też wspaniałą rodzinę. Dla wszystkich informacja o jego chorobie była silnym ciosem. Ben od grudnia 2015 roku zmaga się z rakiem przełyku.
Niedawno rak rozprzestrzenił się na całe gardło… Ben całe dnie spędza w domu lub w szpitalu, więc uczniowie postanowili zrobić mu miłą niespodziankę!
Zamiast udać się na lekcje, 400 uczniów, których uczy Ben, wybrało się pod jego dom, gdzie wspólnie wszyscy zaśpiewali i pomodlili się za szybki powrót do zdrowia ich kochanego nauczyciela.
Ben nie mógł ukryć wzruszenia! To dobrze mieć takie wsparcie w trudnych chwilach, a przy tym to dowód na to, że jest wyjątkowym nauczycielem i człowiekiem.

 

Zachęcamy Was do obejrzenia tego wzruszającego nagrania, a Benowi życzymy powrotu do zdrowia!

a friend sent this to me today. Ben Ellis is a Nashville area high school teacher battling cancer. The entire student body (400+ students plus HS faculty) drove to his house to worship with him. Our thoughts and Prayers are with him and his family….. So precious and kind.

Opublikowany przez Tim McGraw Sobota, 10 września 2016

 

Inspirujące, prawda?

 

Podziel się na facebooku!
[fb_button]

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!