Wypróbuj 4 składnikową maseczkę do włosów, która poprawi ich wzrost w zaledwie tydzień.

Łysienie  i nadmierne wypadanie włosów to problemy natury estetycznej, które dotykają wielu osób. Przyczyny tego rodzaju dolegliwości są różne, ale najpoważniejszym i najczęstszym jest genetyka. Jeśli utrata włosów to zjawisko obserwowane również w twojej rodzinie, musisz liczyć się z tym, że jesteś jedną, z osób na które spadło większe ryzyko rozwoju tego problemu.

 

Inne czynniki, które mogą wpływać na przerzedzanie się czupryny to: starzenie się, zła dieta, suchość skóry, nieodpowiednia pielęgnacja włosów, problemy hormonalne, leki i stres. Wypadanie włosów nie jest rzeczą, którą łatwo zaakceptować, szczególnie jeśli doświadczasz tego problemu w młodym wieku. Jeżeli boisz się utraty włosów, zacznij o nie dbać już dziś.

Większość ludzi często sięga po syntetyczne produkty sprzedawane w drogeriach i sklepach na masową skalę. Skuteczny marketing zachęca nas do kupna środków tego typu, ale wiele obietnic zawartych w reklamach nie spełnia się. Zamiast tego oczekiwać możemy dużej ilości chemikaliów, które tak naprawdę nie odżywiają naszych włosów.

 

Spróbuj wybrać bardziej naturalne rozwiązania, które nie obciąży twoich włosów, ale jedynie może zwiększyć ich wzrost i przeciwdziała wypadaniu. Zalecamy następujący przepis na maseczkę, która zapewni ci zdrowe i pięknie wyglądające włosy, bez żadnych toksyn i chemikaliów. Jest tani i bardzo łatwy do wykonania.

 

Składniki:

  • 1 banana
  • 1 żółtko jaja
  • 1 łyżka stołowa miodu
  • 1 szklanki piwa

 

Wykonanie:

Wymieszaj wszystkie składniki mikserem aż do stworzenia gładkiej masy. Zastosuj ją na skórę głowy, delikatnie masując przez kilka minut. Pozostaw pastę na głowie minimum 1 godzinę, a następnie umyj włosy.

 

Powtarzaj ten proces za każdym razem, gdy masz zamiar umyć włosy. Znaczące zmiany będą widoczne po nieco ponad tygodniu. Dzięki regularnemu stosowaniu włosy będą rosły szybciej i będą silniejsze i zdrowsze!

 

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!