Wściekła mama 9-latki, nad którą znęcano się w szkole, zareagowała w bezkompromisowy sposób.

Nękanie w szkole jest już tak dużym problemem, że chyba każdy o nim słyszał. Mimo to dyrekcja, nauczyciele, a także wielu rodziców uczniów przymyka na to oko pozwalając, by dzieciom działa się krzywda. Aimee Johnson postanowiła interweniować od razu, jak dowiedziała się, że jej 9-letnia córka Jayden padła ofiarą kolegów ze szkoły. Wzburzona kobieta dołączyła do zdjęć Jayden ten oto komentarz:

„To nie jest normalne! Moja córka jest ciągle prześladowana w szkolnym autobusie przez trzech chłopaków. Ta sytuacja powtarza się codziennie odkąd przeprowadziliśmy się do Louisburga. Po raz trzeci w ciągu czterech miesięcy Jayden padła ofiarą przemocy fizycznej.

Tym razem zabrali jej butelkę z wodą po to, by uderzyć ją tą butelką po głowie. Nazywają moją córkę brzydką i głupią. Dwie pierwsze sytuacje tego typu zgłosiłam dyrekcji – obiecano mi, że chłopcy zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, ale tak się nie stało.

Moja córka ma 9 lat. Kobiety! Uczcie swoich synów, by nigdy nie podnosili ręki na dziewczynę. Widzimy za dużo samobójstw uczennic, które były zastraszane. Nie pozwolę, żeby to przytrafiło się mojemu dziecku. Będę o tym informować wszelkie lokalne kanały informacyjne do czasu aż upewnię się, że Jaiden doczeka się sprawiedliwości”.

Tym razem zabrali jej butelkę z wodą po to, by uderzyć ją tą butelką po głowie.

SOURCE: YOUTUBE

Wygląda na to, że groźby zdeterminowanej matki przyniosły efekt, bo sprawą zainteresowała się policja. Dziewczynka dostała też olbrzymie wsparcie drogą online – obcy ludzie piszą jej, że jest śliczna i mądra, a komentarzami tamtych chłopców nie powinna się przejmować. Niestety, dziewczynki w tym wieku są bardzo wrażliwe…

To nie w porządku, żeby dziecko płakało przez inne dziecko… Nigdy nie dopuszczajcie do takiej sytuacji! Zawsze reagujcie! Zacznijcie od udostępnienia apelu tej matki.Podoba Ci się ten wpis? Podziel się na facebooku!
[fb_button]

Źródło: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!