TEST: Twój Chiński znak zodiaku ma wpływ na Twój charakter. Sprawdź swoje przeznaczenie według chińskiego horoskopu.

Horoskop chiński opisuje osobowość i temperament, a także odpowiada na pytania dotyczące relacji partnerskich. Chińskie znaki zodiaku łączą się z rokiem urodzenia. Chcesz dowiedzieć się kilku zaskakujących rzeczy? Sprawdź swój znak zodiaku. Wschodnia astrologia opiera się na pradawnym zwyczaju łączenia cech zwierzęcych z charakterem ludzi.

 

Jest to bliskie także naszej tradycji,  spójrzmy chociażby na bogactwo porównań w bajkach dla dzieci. Niesamowite, z jaką celnością skonstruowany jest horoskop chiński. Chińskie znaki zodiaku zaskoczą cię wielością podobieństw. Co cię łączy z Gwiazdami? Zobacz, która ze sław urodziła się pod tą samą gwiazdą.

 

Urok osobisty, inteligencja i uwodzicielski czar to cechy twojego znaku. Lubisz towarzystwo interesujących ludzi i takimi się otaczasz. Od życia oczekujesz wszystkiego co najlepsze, ale jesteś racjonalnym optymistą, kierującym się głównie zdrowym rozsądkiem. Twój język jest cięty jak brzytwa, za co można cię mianować mistrzem ciętej riposty. Widz jednak, że Niektórzy mogą cię mianować mistrzem krytykowania innych, a tego nikt nie lubi.

 

Miłość

Lubisz oceniać innych, ale w miłości pozostajesz ślepa na ich wady. Czasami, więc miłosne przygody źle się dla ciebie kończą. Lubisz być adorowana, ale w związku liczy się dla ciebie przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i wzajemność. Twój idealny partner jest spod znaku Bawoła.

 

Finanse

Romantyk w miłości, a pragmatyk w interesach. Masz dobrego nosa w interesach. Potrafisz obmyślać strategie i prognozować przyszłość dla firmy, dlatego jesteś bardzo cennym pracownikiem. Sprawdzasz się na stanowiskach kierowniczych i w międzynarodowych korporacjach.

Ogólnie lubisz gromadzić pieniądze, ale pod wpływem kaprysu, potrafisz równie szybko je wydawać. Dobrym partnerem w pracy jest dla ciebie Małpa.

Sławne Szczury: Joanna Brodzik, Michał Żebrowski

 

BAWÓŁ

Osoba silna, odpowiedzialna i pracowita. Ma dar rozwiązywania trudnych sytuacji i sporów. Często jest autorytetem dla innych. Ceni sobie tradycje i rodzinne wartości, a moralność i etyka w jego ustach, to nie są puste frazesy. Wręcz idealny materiał na żonę i opiekunkę ogniska domowego!

 

Miłość

Lubisz stabilizację, dlatego idealnym ukoronowaniem związku w tym przypadku jest ślub. Miłość to obrączka i wspólny dom. Jesteś również uważany za znak najlepszego rodzica. Potrafisz wychowywać dzieci i wspierać je w realizacji swoich marzeń, dzięki czemu osiągają sukces w życiu. W związku najlepiej poczujesz się ze Szczurem lub Kogutem.

 

Finanse

Wręcz idealny pracownik. Pracujesz często za dwóch, nie narzekasz i samokrytycznie podchodzisz do osiągnięć. Cenią cię zarówno pracodawcy, jak i podwładni.

Pieniądze powinny się ciebie trzymać, bo potrafisz doskonale nimi gospodarować. Twój partner do interesów to Wąż.

Sławne Bawoły: Danuta Stenka, George Clooney

 

TYGRYS

Kochasz sport, podróże i zabawę. Nie można się z tobą nudzić. Dla ciebie życie to nieustanna przygoda. Kochasz zmiany i świetnie się odnajdujesz w wielu, nawet tych najbardziej niespodziewanych, sytuacjach. Niepoprawny optymista i idealista. Zyskujesz sobie sympatię otoczenia, a twoim jedynym wrogiem jest nuda.

 

Miłość

Uchodzicie za najlepsze kochanki. Wasz temperament przyciąga wielu adoratorów. Lubisz być adorowana i raczej nie przepadasz za monotonią w związkach. Gwiazdy podkreślają twoją urodę i charyzmę. Najlepiej w związku będziesz się czuć z osoba spod znaku Konia.

 

Finanse

Skromne posady nie są dla ciebie. Lubisz wyzwania i wysokie stanowiska. Osobom spod tego znaku zodiaku zawdzięczamy odkrycia i postęp. Sprawdzasz się zarówno jako przywódca, jak i w pracy wymagającej kreatywności. W pracy prawdziwym oparciem będzie dla ciebie osoba spod znaku Psa.

Nie jesteś raczej dusigroszem. Lubisz wydawać pieniądze na rozrywkę i dobrze by przy twoim boku kroczyła osoba, która wprowadzi nieco umiaru.

Sławne Tygrysy: Katarzyna Figura, Cezary Pazura

 

KRÓLIK

Jako esteta i wyjątkowy kucharz słyniesz z gościnności i wyczucia stylu. Prawdziwa klasa to twój znak firmowy. Koleżanki zazdroszczą ci dobrego gustu, ale i cenią sobie twoje rady. Jesteś też bardzo dobrym słuchaczem, osoba wrażliwą i delikatną.

 

Miłość

Niezwykle silna osobowość, przyciągająca równie silnych partnerów. Lubisz wierność i jesteś niepoprawną romantyczką. Zbyt lekkie traktowanie uczuć grozi w twoim przypadku dużymi sercowymi problemami. Potrzebujesz dużo przestrzeni dla siebie. Najlepiej w związku odnajdziesz się z delikatną Kozą.

 

Finanse

Na szczeblach kariery pniesz się powoli, ale za to skutecznie. Potrafisz tupnąć nóżką, ale zdecydowanie unikasz tego typu sytuacji. Umiesz ciężko pracować i doskonale wiesz, na co zasługujesz. Zwykle osiągasz zamierzone cele. Rozwaga i ostrożność to twoje duże atuty. Najlepsze interesy zrobisz z osobą spod znaku Świni.

Sławne Króliki: Kate Winslet, Brad Pitt,

 

SMOK

Masz charyzmę, siłę, wielką wyobraźnię i inteligencję. Lubisz zmieniać i naprawiać świat. Masz swoje ideały i wartości. Śmiało i odważnie kroczysz przez życie. Jesteś też bardzo empatyczny. Jeśli szczerze wierzysz, że możesz pomóc, robisz to z wielkim przekonaniem.

 

Miłość

W związku chcesz czuć się przede wszystkim wolna. Partner powinien wspierać twoją samorealizację i marzenia. Z natury nie jesteś wiernym kochankiem, ale nie kierujesz się małostkową chęcią podbojów. Po prostu odkrycie słabości u partnera ochładza twoje uczucia. Potrzebujesz solidnego i silnego oparcia. Świetnie odnajdziesz się w związku z Małpą.

 

Finanse

Potrzebujesz zawodu, w którym możesz okazać swoją energię i talent. Kreatywności i odkrywczych pomysłów nigdy ci nie zabraknie. Fortuna ci sprzyja. Potrafisz świetnie zarabiać pieniądze tam, gdzie inni dopłacają. W pracy doskonale dogadasz się ze Szczurem.

Sławne Smoki: Monika Belluci, Keanu Reeves

 

 

WĄŻ

Bardzo zagadkowy i tajemniczy znak. Masz bardzo dobrą intuicję i anielską cierpliwość. Cechujesz się bezkompromisową osobowością i dużą pewnością siebie. Rzadko słuchasz cudzych rad i pouczeń. Z natury jesteś leniwy. Kochasz rozkoszować się bezczynnością i długim spaniem.

 

Miłość

Serce Węża jest tajemnicze i trudno je poskromić. Zdobędzie je ten, który będzie całkowicie wierny i da Wężowi dużo wolności. Jednocześnie otoczy go odpowiednią opieką i da poczucie bezpieczeństwa. Stabilizację emocjonalną zapewni ci Bawół.

 

Finanse

Nie lubisz rutyny, a łatwość sprawiają ci nawet najbardziej skomplikowane operacje. Potrafisz kontrolować duże obszary działalności i doskonale łączysz fakty. Lubisz też pieniądze, z czym wcale się nie kryjesz. Otoczenie luksusowych rzeczy i przepych sprawiają ci przyjemność. W pracy świetnie będziesz się dogadywać z Psem.

Sławne Węże: Joanne K. Rowling, Shania Twain

 

KOŃ

Masz bardzo niezależną naturę. Uwagę otoczenia przykuwasz elegancją, humorem i energią. Konie są bardzo towarzyskie i nawet w niewielkich społecznościach szybko zyskują sobie popularność. To doskonali przełożeni i organizatorzy.

 

Miłość

Potrafisz wiele poświęcić dla drugiej osoby i oczekujesz od niej tego samego. W miłości zapominasz o całym świecie i zatracasz się całkowicie. Potrafisz naprawdę silnie przeżywać uczucia i szczerze się wzruszać.

 

Finanse

W życiu zawodowym łatwo osiągasz sukces. Z łatwością realizujesz wszystkie postawione sobie cele. Stajesz się wzorem do naśladowania i sam także potrzebujesz naśladowców. Lubisz być w centrum uwagi. Nie boisz się pieniędzy i wiesz jak się je zarabia.

Sławne Konie:  Św p. Anna Przybylska, Tomasz Lis

 

KOZA

Masz talent artystyczny, dzięki któremu zyskujesz szacunek otoczenia. W dojrzałym życiu kierujesz się rozwaga i rozsądkiem. Nie obce ci planowanie z ołówkiem w ręku i długie rozważanie przed podjęciem decyzji. Gubi cię za to twoje złote serce, którego nie szczędzisz nikomu.

 

Miłość

Lubisz sztukę i to klucz do twojego serca. Prowadzisz dom otwarty i świetnie się czujesz w otoczeniu równie wrażliwych osób. Potrafisz godzinami rozmawiać na ulubione tematy. Partner musi cię czymś zainteresować i być dla ciebie wyzwaniem. W związku najlepiej będzie ci z osobą spod znaku Świni.

 

Finanse

Koza rzadko dorabia się fortuny, ale też nie zaznaje biedy. Pomoc wpływowych przyjaciół sprawia, że jej Zycie upływa bez szczególnych trosk finansowych. W pracy trzymaj się z dala od Bawoła.

Sławne Kozy: Nicole Kidman, Jolanta Kwaśniewska

 

MAŁPA

Intelektualistka błyskotliwa i wszechstronnie uzdolniona, tak właśnie postrzegana jest Małpa. Niepoprawna buntowniczka, która lubi chadzać własnymi ścieżkami. Nie wchodzisz nikomu w drogę, ale jeśli ktoś z uporem będzie grodził swoją, szybko poradzisz sobie z problemem. Doskonale znasz swoją wartość, a pewnością siebie mogłabyś podzielić się z wieloma znakami.

 

Miłość

Zaraźliwe poczucie humoru i niebywała wyobraźnia sprawia, że z Małpą po prostu nie można się nudzić. Zawsze znajduje się wokół niej sporo ludzi, ale prawdziwych przyjaciół musi się naszukać. Gdy już znajdzie oddaną osobę, jest równie wierna. Na wspólny lot przez życie warto poszybować ze Smokiem.

 

Finanse

Jesteś tak wszechstronnie uzdolniona, że trudno ci wybrać zawód, ale jak już się zdecydujesz odniesiesz sukces. Rozrzutność i hojność nie są ci obce, dlatego potrzebujesz solidnego i odpowiedzialnego strażnika portfela. W pracy unikaj relacji z Tygrysem.

Sławne Małpy: Mel Gibson, Kylie Minogue

 

KOGUT

Masz awanturniczy charakterek i robisz dużo zamieszania wokół siebie, ale przy bliższym poznaniu trudno cię nie polubić. Pod maską pewnej siebie awanturniczki, kryje się gołębie serce i wrażliwa idealistka. Dobrze być w twoim towarzystwie w niebezpiecznych sytuacjach, bo wszystkich wydobędziesz z tarapatów.

 

Miłość

Masz bardzo duży temperament, który doceni wiele znaków zodiaku. Potrafisz jednak dobrze wybierać i nie interesujesz się przelotnymi znajomościami. Zdarza się, że świadomie rezygnujesz z macierzyństwa i małżeństwa.

 

Finanse

Kogut dobrobytem cieszy się dopiero na starość. Na brak gotówki jednak nigdy nie narzeka, a do samego szczęścia nie wiele mu potrzeba. W pracy i w domu najlepiej dogadasz się z Bawołem.

Sławne Koguty: Sylwia Gruchała, Mateusz Damięcki

 

PIES

Lojalny i uduchowiony Pies jest bardzo wiernym przyjacielem i kompanem zarówno w pogodę, jak i w deszcz. Psy są z natury idealistyczne. Potrafią pracować w wymagających zawodach i nie oczekiwać przy tym wielkiego wynagrodzenia.

 

Miłość

Pies kocha szczerze, a jego uczucia posiadają prawdziwą głębię. Stroni od gierek i intryg. Traktuje uczucia poważnie i obce są mu powierzchowne znajomości. Choć nie są skłonne do romantycznych marzeń, często ich związki można tak właśnie przedstawić.

 

Finanse

Kasa nie jest najwyższą wartością dla Psa. Do osób, które bardzo je sobie cenią, raczej zachowuje dystans. Cechuje go wyjątkowa empatia, dlatego z powodzeniem sprawdza się w medycynie. Doskonale rozumie potrzeby własne i innych. Tak w miłości, jak i w pracy Pies potrafi ułożyć sobie życie z każdym znakiem zodiaku.


Sławne Psy: 
Dalajlama, Katarzyna Cichopek

 

ŚWINIA

Bardzo pogodne usposobienie przyciąga do ciebie wielu znajomych. Kroczysz przez życie z szerokim uśmiechem i wielkim sprytem. Jesteś bardzo przyjacielska i uczciwa, ale niestety także łatwowierna w kontaktach z ludźmi. Z natury to domatorka z świetną ręką do urządzania swojego gniazdka.

 

Miłość

Wartości rodzinne i komfort to klucz do twojego serca. Lubisz poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa. Nikt tak jak ty nie stworzy prawdziwej, domowej atmosfery. Świetnie wychowujesz i pielęgnujesz dzieci. Jesteś doskonała matką. Dobrym partnerem będzie dla ciebie Królik.

 

Finanse

Dobrze odnajdujesz się w pracy w grupie. Zgrany zespół to podstawa twojego powodzenia. Masz głowę na karku i dobrze rozstrzygasz sprawy rachunkowe. Śmiało można powierzyć tobie finanse i zaufać w tych kwestiach. Panujesz z pełną troską zarówno nad własnym budżetem, jak i pomagasz innym. W pracy prawdziwym oparciem jest dla ciebie Zając.

 

 

A Ty kim jesteś? Podziel się ze znajomymi tym horoskopem!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!