TEST: Rok urodzenia ma wpływ na Twój charakter i karmę. Sprawdź swoje przeznaczenie według tybetańskiego horoskopu.

Chrześcijanie wierzą, że śmierć jest początkiem życia wiecznego, bycia na zawsze z Bogiem. Hindusi od tysiącleci są przekonani, że śmierć jest końcem tego życia, ale jednocześnie jest początkiem nowego cyklu. Buddyzm ma podobne wierzenia jak hinduizm.

 

Człowiek jest zbiorem swoich decyzji życiowych. Zarówno dobre, jak i złe, do niego wracają. Tak właśnie definiuje się karmę. Według hinduizmu i buddyzmu, nasze zachowania w obecnym życiu, determinują nasze przyszłe wcielenia. Innymi słowy – jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz.

 

Dwoma największymi założeniami hinduizmu są: reinkarnacja i karma, toteż oba mają duży wpływ na ich życie. Reinkarnacja oznacza narodzenie od nowa, a nowe ciało traktują jak zestaw ubrań. Z punktu widzenia hinduskiego można narodzić się jako: człowiek, zwierzę, owad, a nawet roślina. Nowe wcielenie zależy od karmy i można w kilku działaniach, a nawet w jednym, iść w górę lub w dół duchowej hierarchii. Jeśli dana osoba prowadzi dobre życie i dobre uczynki narodzi się w przyszłym życiu bardzo szczęśliwa. Wiedzą, że karma jest połączeniem kosmicznej i moralnej przyczyny i skutku. Każde życie ludzkie obarczone jest karmą. Karma oznacza tu zamierzone działanie, które stanowi przyczynę: korzystne lub szkodliwe i które przyniesie określony skutek. O moralnej wartości określonego działania decyduje towarzysząca mu w danej chwili wola.

 

Dziesięć rodzajów szkodliwych sposobów działania wymienianych jest pod nazwą pali: kamma-patha. Trzy złe działania ciała to: zabójstwo, kradzież i nieprawe współżycie płciowe. Cztery złe działania mowy to: kłamstwo, obmowa, nieuprzejma mowa i bezmyślna paplanina. Trzy złe działania umysłu to: pożądanie, gniew i nieprawdziwe poglądy.

 

Wola stowarzyszona z korzystnymi korzeniami (lub przyczynami)
  • z brakiem pragnienia, czyli wyrzeczeniem
  • brakiem gniewu, czyli miłującą dobrocią
  • mądrością

 

Część naszego losu i charakter są z góry narzucone poprzez Mevy. To do której Mevy się zaliczamy zależy od naszego roku urodzenia. Aby dowiedzieć się więcej o sobie sprawdź swoją Mevę.

 

Meva 1

Twój umysł jest niespokojny i masz skłonności do negatywnego myślenia. Pomimo, że starasz się uchodzić za osobę otwartą i przyjazną, Twój upór potrafi zrazić innych. Potrafisz dostosować się do sytuacji przed, którą jesteś postawiony. Ponieważ potrafisz być humorzasty możesz zachorować na depresję, stąd bierze się Twoja dusza romantyka. Masz skłonności do alkoholu oraz narkotyków. W sferze zdrowia możesz mieć problemy z nerkami oraz układem moczowym i rozrodczym.

 


Meva 2

Jesteś bardzo przyjazną i miłą osobą. Agresja zupełnie nie jest w Twoim stylu. Masz ogromną ambicję oraz talent do dostrzegania szczegółów. Bardzo troszczysz się o innych, ale nie masz predyspozycji na lidera. Swoje największe sukcesy będziesz osiągać po 40 roku życia. W miłości oddajesz się całkowicie drugiej osobie, ale masz tendencję do działania pod wpływem emocji, a nie rozumu. Kochasz słodycze co może prowadzić do nadwagi. W strefie zdrowia musisz uważać na kręgosłup oraz układ pokarmowy.

 


Meva 3

Jesteś indywidualistą. Zawsze masz pozytywne podejście do życia, ale cenisz sobie niezależność. W kontaktach międzyludzkich potrafisz być uparty. Największe sukcesy będziesz odnosić pomiędzy 34, a 38 rokiem życia. Pieniądze łatwo do Ciebie „przychodzą”, ale tak samo łatwo odchodzą. W strefie zdrowia masz predyspozycje do nałogów oraz powinieneś dbać o swoje nogi.

 


Meva 4

Pomimo pozytywnego podejścia do życia czasami masz problemy z brakiem silnej woli. Z powodu swojej przyjacielskości inni często Cię wykorzystują. Z tego powodu budujesz wokół siebie mur, przez który przepuszczasz tylko niewielu najbliższych. Nie lubisz przemawiać publicznie, ale paradoksalnie uwielbiasz rozbawiać innych. W strefie zdrowia masz skłonności do chorób stawów oraz układu oddechowego.

 


Meva 5

Dla Ciebie wszystko jest czarne lub białe. Ludzie albo Cię uwielbiają, albo nie lubią przebywać w Twoim towarzystwie. Masz wyrobione opinie na wszystkie tematy i nie dasz się przekonać, że jest inaczej. Masz silną osobowość przez co często dominujesz w związku. Niektórzy biorą Twoje zdecydowanie za brak tolerancji.W strefie zdrowia powinieneś uważać na guzy oraz problemy z ciśnieniem.

 


Meva 6

Masz genialną intuicję oraz osobowość lidera. Doskonale radzisz sobie w zespole oraz potrafisz zmotywować innych do pracy. Twoja ambicja może Ci zaskoczyć tylko wtedy, kiedy mierzysz zbyt wysoko. Jesteś zadowolony z życia oraz z siebie, a jedyne co może Cię zatrzymać to strach przed porażką. Największy sukces odniesiesz po 40-ce. Trzymaj emocje na wodzy, uważaj na choroby serca, bóle głowy oraz załamania nerwowe. Uważaj na swoją skłonność do perfekcjonizmu – możesz łatwo przesadzić i stracić prawdziwy cel z oczu!

 

Meva 7

Jesteś świetnym mówcą i uwielbiasz skupiać na sobie uwagę innych. Nie masz jednak wystarczającej energii, żeby dojść na szczyt bez pomocy innych. Prosisz więc o nią i nie wstydzisz się tego. W związku jesteś oddanym i czułym partnerem.

 

Meva 8

Jesteś bardzo uparty i z trudem zmieniasz zdanie. Potrafisz jednak nakłonić innych do zmiany sposobu myślenia na podobny sobie. Jesteś konserwatywny i cichy, ale w tym samym czasie bardzo silny psychicznie. Nie masz co narzekać na zdrowie, bo do późnej starości będziesz w świetnej formie.

 

Meva 9

Jesteś bardzo delikatną i wrażliwą osobą, która płacze na smutnych filmach, ze wzruszenia oraz na widok słodkich zwierząt. Uważaj jednak na swoje emocje, mają one zbyt dużą władzę nad Twoim umysłem. Postaraj się częściej słuchać rozumu. Jesteś idealistą, romantykiem i nie masz za grosz pokerowej twarzy. W strefie zdrowia uważaj na serce oraz bezsenność.
Kiedy człowiek jest w pełnej harmonii to mówi się, że jest w harmonii ze wszystkim, z całą kosmiczną świadomością, wypełniony głębokim uczuciem miłości i pełnej wiedzy. Dlatego pomimo różnic zawsze powinniśmy dążyć do dawania innym dobra. W ten sposób budujemy relacje międzyludzkie oraz mamy wpływ na własną przyszłość.

 

 

 

 

Nie zapomnij podzielić się tym interesującym testem z rodziną i znajomymi na Facebooku!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!