Sok z trawy pszenicznej ma aż 92 ze 102 znanych nauce minerałów i witamin.

Mówi się, że jeden szot soku z trawy pszenicznej jest równoważny wypiciu soku z kilograma zielonych warzyw. I choć może to brzmieć jak science fiction, trawa pszeniczna zawiera w sobie prawie wszystkie witaminy świata!

 

Właściwości odżywcze

Prawie 70% zawartości trawy pszenicznej to chlorofil! Ale jest ona też wypełniona enzymami i praktycznie wszystkimi witaminami znanymi nauce, zawiera ich powiem aż 92 ze 102! Znajdziecie w niej witaminy A,E,F,K, niacynę, B1, B6, B12, B17, witaminę C, chlorofil, chlorynę, amino kwasy, minerały, wapń, żelazo, potas, cynk, magnez, fosfor i wiele, wiele więcej!

 

Chlorofil

Dlaczego chlorofil jest tak ważny w walce o zdrowie? Ponieważ wzbogaca on rośliny o właściwości podnoszące naszą odporność na poziom wręcz nieprawdopodobny, a dodatkowo wspomaga eliminacje toksyn z organizmu. W dodatku DNA chlorofilu jest prawie identyczne z DNA ludzkiej krwi, różnicą jest tylko centralny atom, którym w przypadku ludzi jest żelazo, a chlorofilu – magnez. Ma to ogromny wpływ na leczenie anemii i chorób krwi! Chlorofil to samo zdrowie.

 

Anemia i choroby krwi

Chlorofil zawarty w trawie pszenicznej wspiera odbudowywanie komórek krwi. Wystarczy mu tylko 4-5 dni, by pokonać anemię i sprawić, że nasza krew będzie dobrej jakości, anemia zniknie, a ciało poczuje się silniejsze.

 

Odchudzanie i energia

Sok z trawy pszenicznej dodaje ludzkiemu ciału energii i jest świetnym rozwiązaniem dla osób aktywnych fizycznie i atletów. W dodatku hamuje uczucie głodu i pomaga radzić sobie z nadmiernym apetytem. Zawarte w nim, łatwo przyswajalne, składniki odżywcze są prawdziwym kopniakiem energetycznym!

 

Alergie pokarmowe

Sok z trawy pszenicznej jest naładowany enzymami poprawiającymi trawienie i funkcjonowanie organizmu. Pomaga tym samym zwalczać alergie pokarmowe, nadwrażliwości na niektóre produkty, czy podrażnienie układu pokarmowego i jego choroby.

 

 

To tylko mała dawka możliwości trawy pszenicznej. Spożywanie jej w formie soku jest zbawieniem dla ciała i zapewni Wam konkretną dawkę witamin, minerałów i składników odżywczych. Pijcie na zdrowie!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!