Rowerzystka wjechała w 4-latkę i uciekła. Dziewczynkę w poważnym stanie zabrano do szpitala

W sieci pojawił się wczoraj apel zrozpaczonej mamy, która prosi o pomoc w odnalezieniu sprawczyni wypadku. Jej 4-letenia córeczka została potrącona przez rowerzystkę. Kobieta po wszystkim zatrzymała się jedynie na krótką chwilę i…uciekła. Dziewczynka bardzo poważnie ucierpiała.

Potrąciła dziecko i uciekła

Opisywana sytuacja miała miejsce wczoraj (31 lipca/wtorek) w Jeleniej Górze, około godziny 11:00. Dziewczynka szła po chodniku przy ul. Kiepury 25, nagle wjechała w nią rowerzystka. Po potrąceniu dziewczynki kobieta zatrzymała się dosłownie na chwilkę, po czym wraz z towarzyszącym jej mężczyzną uciekła.

Dziecko poważnie ucierpiało w wyniku tego zdarzenia. 4-latka doznała wstrząśnienia mózgu i kilku innych obrażeń. Po chwili na miejscu pojawiła się karetka i dziewczynka została zabrana do szpitala.

Oto cały wpis mamy:

Prosimy o POMOC ❗️❗️❗️❗️❗️Jelenia Góra / Zabobrze We wtorek 31 lipca o godz 11:00 na CHODNIKU przy ul Kiepury 25…

Opublikowany przez Alina Piotrowska Wtorek, 31 lipca 2018

Prosimy o POMOC ❗❗❗❗❗

Jelenia Góra / Zabobrze

Dziś (31 lipca/wtorek) o godz 11:00 na CHODNIKU przy ul Kiepury 25, została potrącona przez rowerzystkę moja niespełna 4 letnia córka! (była pod opieka dorosłych) Sprawczyni po krótkim zatrzymaniu uciekła z towarzyszącym jej mężczyzną (również na rowerze) z miejsca zdarzenia!! Dziecko zostało zabrane karetką do szpitala ze wstrząśnieniem mózgu i innymi obrażeniami! Obecnie przebywa na oddziale chirurgii dziecięcej ?

Opis wyglądu kobiety (wg. świadka zdarzenia): Kobieta w wieku ok 60/65 lat, blond włosy (długość do ucha), nosi okulary lecznicze, tęgiej budowy ciała. Jechała na rowerze typu „damka” rower miejski z koszem z przodu. Razem z mężczyzną (starszy pan z wąsami) poruszali się rowerami od strony Polo Market (Zabobrze) w kierunku Jeżowa Sudeckiego.

Jeżeli ktokolwiek widział, lub zna sprawczynie proszony jest o kontakt 608023288 lub z policja w Jeleniej Gorze .

Będziemy wdzięczni za pomoc i udostępnienie posta !!!

Miejmy nadzieję, że kobieta odpowie za nieodpowiedzialne zachowanie!

Źródło: facebook.com | Fotografie: facebook.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!