Przez jeden błąd została oskalpowana. Nigdy nie popełniajcie tego błędu!

Większość z nas oszczędza na czym tylko się da. Zamiast iść do lekarza, a potem do apteki, próbujemy leczyć się domowymi sposobami. Gdy zepsuje się auto, odkładamy wizytę u mechanika na ostatnią chwilę licząc na to, że sami damy radę rozwiązać problem. Dokładnie tak postąpiła Alon Abare, matka czwórki dzieci. Kobieta nawet nie przypuszczała, ile będzie ją kosztować ten błąd…

Alon zostawiła włączony silnik, uniosła maskę i schyliła się, żeby sprawdzić, czy sama wykryje źródło problemu. Nie pomyślała o swoich dość długich włosach…

Alon zostawiła włączony silnik, uniosła maskę i schyliła się, żeby sprawdzić, cz

SOURCE: YOUTUBE

Krzyki przerażonej kobiety na całe szczęście usłyszały jej dzieci. Najstarsza córka Alon przekręciła kluczyk w stacyjce, tym samym ratując matce życie. Okazało się, że włosy Alon wkręciły się w wentylator. Kobieta została oskalpowana w kilka sekund.

Alon została przewieziona do szpitala w stanie szoku. Z bólu straciła przytomność. Teraz czeka ją długa rehabilitacja, kilka operacji plastycznych i walka z traumą.

Krzyki przerażonej kobiety na całe szczęście usłyszały jej dzieci. Najstarsza có

SOURCE: YOUTUBE

Na nagraniu zobaczycie wizualizację błędu, jakiego dopuściła się Amerykanka. Zobaczcie wideo i zawsze uważajcie, by nie cierpieć tak, jak ona!

Na nagraniu zobaczycie wizualizację błędu, jakiego dopuściła się Amerykanka. Zob

SOURCE: YOUTUBE

 

Koniecznie udostępnijcie ten artykuł znajomym!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!