Połóż ziemniaka na dłoń. Zmarszczki i plamy znikną po 15 minutach

Wiele kobiet chce wglądać promiennie, nawet w późniejszym wieku. Właśnie dlatego od młodych lat kupujemy drogie kremy i dbamy o to, by pić odpowiednią ilość wody.

Jednak zapominamy o dłoniach, po których niestety widać upływający czas

Skóra na dłoniach z wiekiem staje się cienka i wrażliwa, dlatego to władnie na nich pokazują się pierwsze oznaki starzenia – zmarszczki i przebarwienia.

W dłoniach znajduje się bardzo mało tłuszczu, więc z czasem włókna kolagenu zaczynają się rozkładać

Zapewne zgodzisz się ze mną, że nie dbasz tak o dłonie, jak powinnaś. Myjesz naczynia i sprzątasz bez rękawiczek narażając je na wszelkiego rodzaju chemikalia. Zimą zapominasz rękawiczek, a zimne powietrze wysusza Twoją skórę. Brzmi znajomo?

Właśnie dlatego tak ważne jest dbanie o dłonie tak samo jak dbasz o swoją twarz czy włosy

Uważam, że najlepszymi metodami dbania o siebie jest naturalne działanie. Nie namawiam Cię do wydawania fortuny w sklepach kosmetycznych, a chce przedstawić Ci naturalne, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne metody.

#1 Ziemniaki – pomogą przywrócić jedwabiście gładką skórę

  1. Upiecz ziemniaka, a następnie rozbij go np. widelcem.
  2. Dodaj 2 łyżki oliwy z oliwek
  3. 2 łyżki miodu
  4. 2 łyżki mleka

Następnie wszystko razem wymieszaj do jednolite konsystencji. Taki kosmetyk przechowuj w lodówce i nakładaj 3 razy w tygodniu. Pozostaw na 15 minut na dłoniach, a następnie umyj ręce.

#2 Jajko – zadba o elastyczność skóry

Do tego będziesz potrzebował samego białka. Wymieszaj go z 1 łyżką miodu. Nałóż miksturę na dłonie i pozostaw do wyschnięcia. Następnie umyj dłonie.

#3 Olej z dzikiej róży – zapewni elastyczność i jędrność

Każdego dnia aż do uzyskania rezultatu, smaruj skórę dłoni olejkiem z dzikiej róży. Nie dość, że po kilku dniach zobaczysz różnicę, to dodatkowo będziesz pięknie pachniała!

Który z tych sposobów spodobał Ci się najbardziej?

Ja wypróbowałam już jajko i ziemniaka. Efekt? Niesamowity! Już po kilku dniach zobaczyłam poprawę w jakości mojej skóry na dłoniach. Wszystkim polecam!

Tekst pochodzi z: 5minutdlazdrowia.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!