Policjantka zaczęła karmić piersią porzucone dziecko. Nie mogła patrzeć, jak cierpi

Celeste Ayala pochodzi z Argentyny i na co dzień spełnia się zawodowo jako policjantka. Praca w służbach mundurowych i pomoc drugiemu człowiekowi od zawsze była jej marzeniem, co właśnie udowodniła. Będąc w szpitalu Berisso w prowincji Buenos Aires Celeste postanowiła zająć się porzuconym i głodnym dzieckiem, choć nikt nie prosił jej o to. Szpital, w którym przebywał chłopiec, był obciążony pracą, dlatego dziecko nie zostało przyjęte od razu. To, co zrobiła w tym czasie policjantka, wzrusza do łez.

Los dziecka

Maluch został odebrany matce przez sąd rodzinny. Powód okazuje się być druzgocący. Opieka ze strony rodzicielki dziecka polegała jedynie na tym, że ocierała mu łzy i kołysała je do snu kompletnie nie zważając na potrzeby maleństwa. Kiedy o dziecku dowiedziała się nasza bohaterka, Celeste, postanowiła dać mu to, czego najbardziej potrzebowało.

Policjantka zaczęła karmić piersią porzucone dziecko. Nie mogła patrzeć, jak cierpi
CEN

Wielkie serce policjantki

Kiedy dziecko rozpaczliwie płakało, Celeste postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W tym celu wzięła brudne i zaniedbane maleństwo, po czym przystawiła je do swojej piersi i najzwyczajniej w świecie zaczęła je karmić. Oczywiście zrobiła to za zgodą personelu.

Zdjęcie karmiącej policjantki zrobił jej kolega z pracy, Marcos Heredia. Mężczyzna chwilę później udostępnił je na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Chcę pokazać światu Twój dzisiejszy wielki gest miłości wobec tego małego dziecka, którego nie zupełnie nie znałaś, ale nie zawahałaś się ani chwili i zachowałaś się, jakbyś była jego matką. Nie dbałaś o brud i zapach. Takich rzeczy nie widzi się każdego dnia – napisał pod fotografią

Quiero hacer público este gran gesto de amor que tuviste hoy con ese bebito, que sin conocerlo no dudaste y por un…

Opublikowany przez Marcos Heredia Wtorek, 14 sierpnia 2018

Reakcje internautów

Fotografia w niecały tydzień zebrała 87 tysięcy polubień. 280 komentarzy i ponad 110 tysięcy udostępnień. Wielu internautów nie kryło zachwytu zachowaniem policjantki. W końcu mało kto odważyłby się postąpić w taki sposób wobec zupełnie obcego dziecka. Prawda, że to piękny gest?

Źródło: dailymail.co.uk, facebook.com | Fotografie: facebook.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!