Ola i Julia rzuciły się pod pociąg. Jedna z 16-latek zamieściła na Facebook’u samobójczą myśl

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w piątek około godziny 20:30 na przejeździe kolejowym przy ul. Batalionów Chłopskich w Świdwinie. Tego dnia dwie 16-letnie uczennice liceum w Świdwinie, Ola i Julia, miały pić alkohol. Po zakończonej imprezie poszły na tory, gdzie rzuciły się pod pociąg towarowy. Młode dziewczyny nie miały najmniejszych szans na przeżycie. Choć śledztwo w tej sprawie wciąż jest prowadzone, wszystko wskazuje na to, że był to czyn samobójczy.

Problemy z narkotykami
Jak wiadomo od koleżanki tragicznie zmarłej Oli i Julii, dziewczyny już od jakiegoś czasu miały problemy z narkotykami. Zostały nawet przyłapane na zażywaniu amfetaminy w szkolnej toalecie. Po tym zdarzeniu zostały rozdzielone. Choć jedną z nich przeniesiono do innej szkoły, wiadomo, że wciąż utrzymywały ze sobą kontakt.

Sens życia

Nastolatki niejednokrotnie podkreślały, że nie są zadowolone z życia, a tym samym przemawiały przez nie myśli samobójcze, o czym mógł świadczyć chociażby jeden z wpisów Oli, który zamieściła w mediach społecznościowych. Pisała, że „chciałaby się nigdy więcej nie obudzić”.

Zdjęcia mają charakter poglądowy

Źródło: wiadomosci.radiozet.pl, onet.pl | Fotografie: google.com, youtube.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!