Oczyść swoje żyły z cholesterolu i trujących złogów

Oczyszczanie żył to zabieg poszerzający zwężone lub zatkane naczynia krwionośne. Fachowo nazywa się angioplastyka.

Żyły zatykają się w procesie miażdżycy. Są także skutkiem udaru mózgu. Zanieczyszczone żyły utrudniają przepływ krwi, powodują rozwój żylaków i tworzenie się zakrzepów.

Nie ma prawidłowo funkcjonującego organizmu z zatkanymi żyłami. Złogi na ściankach naczyń krwionośnych powodują nieprawidłową pracę wszystkich narządów wewnętrznych.

Samodzielnie na co dzień możemy dbać o stan żył i tętnic używając naturalnych, powszechnie dostępnych produktów.

Ocet jabłkowy – to doskonały środek do udrażniania żył. Dostępny w sklepie, ale lepiej samemu go wykonać (przepis na ocet jabłkowy). Ocet jabłkowy ma mnóstwo składników mineralnych i witamin. Jest tak zdrowy, że można go dodawać do prawie każdej potrawy. Jest niezbędny w oczyszczaniu organizmu ze szkodliwych produktów przemiany materii. Niezastąpiony w usuwaniu złogów zalegających w żyłach i tętnicach.

Czosnek – w oczyszczaniu żył pomocna okaże się nalewka z czosnkiem (przepis na nalewkę z czosnkiem). Ta nalewka czosnkowa znakomicie uelastycznia naczynia krwionośne przez co zapobiega zawałowi serca, miażdżycy i chorobom nowotworowym. Oczyszcza cały organizm z zalegającego tłuszczu i trujących toksyn.

Oczyszczanie cytrynami – (przepis na cytrynowy środek oczyszczający). Sposób działający podobnie jak przy użyciu ostu jabłkowego czy czosnku. Usuwa blaszki miażdżycowe z żył, usprawnia przepływ krwi i zapobiega udarowi mózgu. Oczyszczony z toksyn organizm łatwiej sobie radzi w codziennym funkcjonowaniu. Jest odporniejszy na choroby. Łatwiej utracić zbędne kilogramy.

Cebula – pomoże skutecznie oczyścić żyły ze złogów cholesterolu (przepis na miksturę z cebuli). Doskonale udrożni wszystkie naczynia krwionośne. Znikną obrzęki nóg, dłoni i twarzy, które są wynikiem złego krążenia i nieprawidłowej pracy nerek i wątroby.

Zioła – chrzan, karczochy, głóg, melisa, koper włoski – używane na co dzień obniżają poziom złego cholesterolu we krwi. Usuwają trujące złogi z żył. Poprawiają ukrwienie ciała i zapobiegają chorobom niedokrwiennym. Ponadto regulują przemianę materii i działają odchudzająco.

Polub nas na Facebooku po więcej ciekawych informacji o zdrowiu!

Tekst pochodzi z: wybieram-zdrowie.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!