Obcy mężczyzna zaczyna krzyczeć na ojca niosącego chorą córkę, jego odpowiedź sprawia, że mężczyzna zalewa się łzami.

Większość z nas idąc ulicą nie może się powstrzymać od oceniania obcych ludzi. Czasami nawet nie zastanawiamy się dlaczego to robimy.

Zazwyczaj te myśli szybko znikają, a my idziemy dalej. Jednak gdy ojciec chorej dziewczynki, Brent Gehring spotkał się z oceną wykrzyczaną na ulicy przez obcego mężczyznę, nie mógł przejść obojętnie. Jednak zamiast zareagować agresją na agresję postanowił zareagować w bardzo poruszający sposób.

Brent musiał patrzeć, jak jego sześcioletnia córka, Emma, walczy z nowotworem mózgu przez prawie całe swoje krótkie życie. Teraz waleczna dziewczynka przygotowuje się na siódmą rundę chemioterapii.

Niedawno ojciec z córką byli na wyjątkowej kolacje w restauracji w Bostonie. Po opuszczeniu lokalu Brent niósł Emmę na rękach, gdyż dziewczynka ma problemy z chodzeniem bez specjalnego chodzika.

Gdy szedł ulicą nagle obcy mężczyzna zaczął na niego krzyczeć: „Co do k***y? Niech idzie sama. Oto dlaczego dzieci teraz są takie rozpieszczone w dzisiejszych czasach”.

Brent był zaskoczony słysząc agresję w głosie mężczyzny. „Musiałem podjąć decyzję jak zareaguję. Czy poczuję się lepiej jeśli się na niego wydrę, czy dam mu lekcję na całe życie”.

Postanowił zrobić właściwą rzecz i dał mężczyźnie nauczkę na całe życie.

 

„Moja córka niesie moją wiarę i moją siłę przez ostatnie 5 lat odkąd zdiagnozowano u niej guz mózgu” powiedział mężczyźnie. „Nie może chodzić, ale ja jestem szczęśliwy niosąc ją, ponieważ przez te wszystkie lata bardzo dużo mnie nauczyła. Więc proszę nie zwracać się do mojej córki w inny sposób niż z szacunkiem”.

Brent napisał w poście na Facebooku: „Nie będę opisywał całej historii, ale skończyła się ona tak, że dwóch dorosłych mężczyzn miało policzki całe w spływających łzach. Jeden, który potrzebował otworzyć oczy na prawdziwe życie i prawdziwą miłość i drugi który zawsze potrzebuje przypominania, że z każdej sytuacji może wyniknąć coś dobrego.”

„Jedyne o co proszę, to zmianę w dzisiejszym świecie? zmianę w sposobie w jaki myślimy. Świat jest taki jaki tworzymy jako ludzie. Mamy moc by sprawić, że dni będą lepsze lub gorsze. Ja wybieram, że chcę by nasze życia były lepsze”.

 

Brent pisze dalej w swoim poście: „Ta historia jest o tyle ważna, że służy jako przypomnienie, byśmy nie oceniali innych jeśli nie znamy całej ich historii. Masz moc by sprawić, że dni ludzi będą lepsze lub gorsze. Co zrobiłeś dziś? A co zrobisz jutro?”

„Mogę zapewnić każdego, że każdy dzień z Emmą jest błogosławieństwem w moim życiu. Dziękuję Bogu za jej obecność w moim życiu. Emma jest dla nas idealna i zrobimy wszystko by pomóc jej znieść kolejną chemioterapię”.

Źródło: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!