Niezwykłe odkrycie genetyków może być podstawą do wytłumaczenia niektórych zjawisk paranormalnych.

Tajemnicze zjawiska, jak jasnowidzenie, intuicja czy bioenergoterapia od dawna są przedmiotem zainteresowania wielu osób. Być może w końcu znalazły ostateczne wytłumaczenie dzięki grupie rosyjskich naukowców.

 

Specjaliści z zachodu twierdzą, że jedynie 10% naszego DNA, które jest odpowiedzialne za budowę białek, zawiera najważniejsze informacje.

 

Pozostałe 90% kodu genetycznego to rzekomo zbędne „śmieci”.
Odmienne zdanie jednak w tej kwestii mają naukowcy ze wschodu, którzy doszli do wniosku, że nadmiarowe 90% kodu musi zawierać ciekawe informacje i pełnić jakąś funkcję. Na czele badań stanął Piotr Garjajew, rosyjski biofizyk i biolog molekularny.

Rosjanie przekonani, że tak wielka część DNA musi zawierać cenne informacje, współpracowali nie tylko z genetykami, ale także lingwistami.

 

Celem badania było sprawdzenie wpływu drgań na kod genetyczny, a rezultat jest osobliwy i zupełnie zaskakujący. Okazało się, że DNA przechowuje dane zupełnie, jak komputer wykorzystując zasady gramatyki i składni, podobne do ludzkiego języka. Nasuwa się więc wniosek, że istniejące języki to werbalizacja kodu genetycznego!

Konsekwencją wysuniętych przez Rosjan wniosków było odkrycie, że ludzkie DNA może zostać zmienione za pomocą słów.

 

Kluczowe w tej kwestii okazuje się użycie odpowiedniej częstotliwości radiowej i modulowanego światła, które wpływa na metabolizm komórkowy, zgodnie z wynikami badań grupy Piotra Garjajewa. Naukowcy sądzą, że w ten sposób można nawet naprawić wady genetyczne.
Specjaliści również w ten sposób odkryli podstawy zjawiska zwanego hiperkomunikacją, czyli intuicji. W obecnym świecie wypełnionym stresem i nadpobudliwością mózgu jest to coraz rzadsze.

Piotr Garjajew uważa, że intuicja to informacje otrzymywane z zewnątrz, często z nie do końca zweryfikowanego źródła.

 

Według genetyków, za pomocą naszego DNA jesteśmy w stanie stworzyć miniaturowe Tunele Schwarzschilda. Teoretyczne mosty mają łączyć różne części wszechświata i przekazywać informacje kwantowe poza czasem i przestrzenią.

Wyniki badań również naukowo tłumaczą fenomen hipnozy i sugestii. Nasze DNA jest zaprogramowane, by reagować na słowa.

 

Wszelkie formy energii psychicznej są oparte właśnie na tym zjawisku. Sami doskonale wiemy jak silny wpływ mają na nas słowa i różnego rodzaju sugestie. Tym razem jednak Rosjanie udzielili naukowego wyjaśnienia, dlaczego tak się dzieje.

Choć wielu naukowców do rosyjskich rewelacji odnosi się sceptycznie, inni genetycy z entuzjazmem podchodzą do dogłębnej analizy. Dalsze badania pomogą nam lepiej zrozumieć rozwój ludzkiej świadomości.

 

Podziel się na facebooku!
[fb_button]

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!