Niemiła kobieta zostaje zawstydzona po tym jak skomentowała słabe wykształcenie pracownika budowlanego.

Andy Ross jest pracownikiem budowlanym. Niedawno gdy robił zakupy spotkała go niemiła sytuacja. Opisał ją na swoim profilu na Facebooku, a jego post polubiło prawie 300 tysięcy ludzi.

 

Gdy Andy stał do kasy w sklepie, po skończonej pracy zobaczył, że za nim stoi kobieta wraz ze swoją około siedmioletnią córką. Jak pisze Andy, to że dziewczynka się na niego patrzyła jest normalne, ponieważ dzieci w jej wieku są ciekawe, zwłaszcza jeśli ktoś wygląda tak nietypowo jak Andy. Andy po całym dniu pracy był dość mocno brudny, a w dodatku jego ręce zdobią tatuaże.

 

Kobieta, która była za nim skomentowała po cichu do swojej córki: „To dlatego powinnaś chodzić do szkoły”. Wtedy Andy postanowił dać jej drobną lekcję. Wytłumaczył jej, że to jak wygląda nie ma nic wspólnego z jego wykształceniem, gdyż skończył zarówno liceum jak i uniwersytet. W dodatku praca fizyczna jest jego wyborem, gdyż kocha to co robi. Po drugie to, że oceniła go po wyglądzie jest oznaką silnej ignorancji.

 

Andy podsumował tę rozmowę pisząc osiem lekcji:
1. Nie oceniaj ludzi po pierwszym spojrzeniu
2. Rób to co kochasz

 

3. Praca fizyczna jest najlepsza.
4. Wykształcenie jest ważne, ale nie daje gwarancji niczego

 

5. Doświadczenie, ciężka praca i oddanie pozwolą osiągnąć sukces.
6. Nie bądź beznadziejnym rodzicem, który wychowuje ignorantów.

 

7. Gdy chcesz skrytykować czyjeś wykształcenie lub inteligencje brudnego człowieka, upewnij się, że nie wyjdziesz na mniej wykształconego od niego
8. Potrzebuję prysznica.

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!