Matka ostrzega innych rodziców przed swoim błędem – zapomniała odłączyć ładowarkę od prądu. Ucierpiała jej 19-miesięczna córka.

Każdy, kto ma dziecko doskonale wie, że czasem wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do groźnej sytuacji. Przekonała się o tym Courtney Davis, której 19-miesięczna córeczka Gabby nabawiła się poważnych obrażeń po tym, jak Courtney jeden, jedyny raz zapomniała schować kabel…

Courtney zawsze upewniała się, czy wszystkie kable i przewody są poza zasięgiem jej ciekawskiej córeczki, tym bardziej, że mała była na etapie wkładania do buzi wszelkich przedmiotów, jakie znalazły się w zasięgu jej rączek. Feralnego wieczoru Gabby znalazła się blisko ładowarki od telefonu, która zapomniana wciąż tkwiła w gniazdku. Zszokowana całym zajściem mama dziewczynki tak napisała na Facebooku ku przestrodze dla innych rodziców:

„Gabby nigdy nie bawiła się ładowarką, nigdy nie miała okazji zbliżyć się do niej. Dokładnie tego dnia, kiedy zapomniałam wyjąć ładowarkę z gniazdka, Gabby włożyła ją do buzi, co wywołało poważne oparzenia. Każdego dnia chowałam ładowarkę do szafki, tamtego dnia miałam po prostu tak dużo spraw na głowie, że zupełnie zapomniałam wyjąć ją z kontaktu. W kilka sekund moja córka nabawiła się poparzeń”.

Pamiętajmy, że ciekawość dzieci nie zna granic. Nie wiedzą, że kable mogą być śmiertelnie niebezpieczne i w najlepsze zaczynają je przeżuwać. Chwila zapomnienia kosztowała córeczkę Courtney wiele bólu, dziewczynka musi przejść też operację plastyczną. Kilka sekund zabawy ładowarką podłączoną do prądu to w efekcie wielomiesięczne leczenie.

Pamiętajmy, że ciekawość dzieci nie zna granic. Nie wiedzą, że kable mogą być śm

SOURCE: PIXABAY

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się na facebooku!
[fb_button]

Koniecznie podzielcie się tym ostrzeżeniem ze znajomymi rodzicami maluszków!

Źródło: podaj.to

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!