Która z kobiet jest matką dziecka? Odpowiedź zdradzi szczegóły na temat Twojej osobowości.

Czasami jest nam samym ciężko ocenić własną osobowość, lecz nie zgadzamy się z opiniami innych na swój temat. Najlepszym wyjściem jest rozwiązanie quizów osobowościowych, które mogą zdradzić nieco więcej na temat tego, kim jesteśmy. W tym teście można rozróżnić dwie wyjątkowe grupy ludzi. Sprawdź, do której z nich należysz!

 

Spójrz na obrazek poniżej. Na środku znajduje się dziecko, a po lewej i prawej stronie dwie kobiety. Spróbuj zgadnąć, która z nich jest matką

 

Kobieta po lewej stronie

 

Okazuje się, że większość badanych osób wybiera postać z lewej strony. Głównym powodem takich odpowiedzi jest fakt, iż postać wygląda na starszą i bardziej dojrzałą. Ludzie wierzą, że taka właśnie powinna być matka. Jeśli Ty także wybrałeś tę kobietę oznacza to, że jesteś osobą bardzo kreatywną. Swoim myśleniem wychodzisz poza standardowe ramy i lubisz odkrywać nowe, nieznane rzeczy.

 

Jesteś osobą, która nie przepada za tym, gdy ktoś narzuca Ci swoje zdanie, zdecydowanie bardziej wolisz robić coś według własnego planu! To, że lubisz muzykę, malujesz lub piszesz, nie jest przypadkowe – Twój mózg jest nastawiony na twórcze myślenie! Uwielbiasz wyrażać się artystycznie i przebywać wśród ludzi.
Łatwo nawiązujesz nowe znajomości. Jesteś w centrum uwagi nie dlatego, że tego pragniesz, lecz dlatego, że inni lubią Cię słuchać. Pamiętaj jednak, że to Twoje życie i to, co robisz, powinno sprawiać przyjemność Tobie, a nie pozostałym osobom. Jesteś osobą o dużej empatii, zawsze chcesz nieść pomoc innym, łączysz się z ludźmi na poziomie emocjonalnym i potrafisz szybko zrozumieć drugą osobę.

 

Kobieta po prawej stronie

 

Jeśli wybrałeś kobietę po prawej stronie to zdradzę Ci, że jest to prawidłowa odpowiedź! Ta postać jest matką dziecka siedzącego na środku pomieszczenia. Zastanawiasz się dlaczego? Badania wskazują, że podczas zabawy dzieci często przyjmują taką pozycję, dzięki której będą mogły utrzymać kontakt wzrokowy z mamą. Maluchy często chcą widzieć uznanie w oczach rodzica i upewnić się, że dobrze wykonują daną czynność.

 

 

Wybranie kobiety po prawej stronie oznacza, że zwracasz uwagę na szczegóły. Twoja lewa półkula mózgu nieprzerwanie działa, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie myślisz o niczym konkretnym. Lewa półkula odpowiada za cechy tj. rozumowanie i logikę. Rzadko kiedy pozwalasz sobie na pokazywanie emocji, jesteś osobą rozsądną i kierujesz się rozumem, a nie tym, co podpowiada Ci serce. Podejmując decyzje analizujesz fakty i nie ufasz intuicji. Raczej rzadko otwierasz się przed ludźmi, cenisz sobie prywatność i nie chcesz, aby ktoś rozmawiał na Twój temat.

 

Którą kobietę wybrałeś?

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!