Marcinowi Prokopowi pękły spodnie w programie na żywo. Ogromną dziurę pokazał widzom

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych przez telewidzów duet programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”. Oboje bardzo się przyjaźnią i nadają na tych samych falach, co sprawia, że ich wspólne występy w telewizji są naturalne i niczego nie muszą przy tym udawać. Swoim poczuciem humoru potrafią rozbawić nie tylko siebie, ale również tysiące zasiadających przed telewizorami widzów.

Wczoraj w programie na żywo doszło do zdarzenia, które z pewnością zapisze się w historii popularnych, telewizyjnych prezenterów na bardzo, bardzo długo. Po tym, co się stało, zarówno Dorota Wellman jak i Marcin Prokop nie byli w stanie powstrzymać śmiechu. W sumie nie ma się im co dziwić…

Marcinowi Prokopowi pękły spodnie w programie na żywo. Ogromną dziurę pokazał widzom
Youtube

W pewnym momencie Dorota Wellman śmiała się tak bardzo, że nie była w stanie wypowiedzieć ani słowa. Dopiero po chwili okazało się, że Prokopowi… pękły na wizji spodnie! I choć początkowo odważny dziennikarz zakrył sporych rozmiarów dziurę w kroku, w końcu się ośmielił i pokazał telewidzom, co mu się przytrafiło. To był naprawdę wesoły poranek!

Obejrzyjmy to jeszcze raz. Trzeba przyznać, że genialnie z tego wybrnęli, prawda?
Źródło: lelum.pl, youtube.com | Fotografie: youtube.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!