Które drzwi wybierasz? Za nimi kryje się ciekawa przepowiednia dotycząca Twojej przyszłości.

Ten niesamowity test krąży po Internecie od paru miesięcy. Oparty jest na psychice ludzkiej. Drzwi z obrazka kryją w sobie symbolikę. Zastanów się dokładnie i wybierz drzwi, przez które chciałbyś przejść. Za nimi kryje się przyszłość!

 

 

Wybrałeś już drzwi? Czas sprawdzić co przyniesie ci los.

 

Pomarańczowe drzwi

Dzięki pozytywnemu myśleniu, wszystkie dotychczasowe problemy znajdą swoje rozwiązanie. Jeszcze do końca roku dowiesz się co było powodem Twoich zmartwień. Święta będą w tym roku dla Ciebie wyjątkowe. Skupisz się na rodzinie i dawaniu. Dzięki temu zrozumiesz co jest tak naprawdę ważne. Zdecyduj się na własnoręcznie wykonane prezenty, pozytywnie zaskoczysz tym swoich bliskich. Na początku nowego roku zmień coś w swoim domu. Nie bój się mocnych kolorów, pomarańczowy i żółty element będzie napawać się energią cały rok. Pamiętaj też o przyjaźni, pielęgnowana będzie Ci oparciem w trudnych chwilach. Strefa miłosna twojego życia, również ożywi się. Słuchaj serca i nie bój się działać. Twoja druga połówka niecierpliwie, czeka na Twoją inicjatywę.

 

Różowe

Cechujesz się wyjątkową wrażliwością na świat. Dostrzegasz więcej niż przeciętny człowiek. Jest to niesamowity dar. Wykorzystaj go, wspierając ludzi, którzy tego potrzebują. Empatia nie oznacza słabości. Dzięki niej możesz zmienić otaczający Cię świat. Nowy rok zastanów się nad swoimi potrzebami materialnymi. Czy naprawdę potrzebujesz tyle rzeczy? Zamiast weekendowych wypadów do galerii handlowej, spraw sobie wyjazd. Nie musi być daleko. Napewno w okolicy Twojego domu jest mnóstwo niesamowitych miejsc do zobaczenia. W życiu miłosnym wiele się zmieni jeśli podejmiesz wyzwanie. Od dziś do końca roku, codziennie przytulaj kogoś kogo kochasz. Zobaczysz jak, taki niewielki gest, zmieni wasze relacje. Pamięta, codziennie!

 

Niebieskie

Jesteś marzycielem, wiesz dokładnie czego byś chciał, a nawet wiesz już jakby to wyglądało. Nowy rok jest idealny by marzenia stały się rzeczywistością. Jednak nic nie dzieje się samo. Jeśli nie weźmiesz sprawy w swoje ręce, przeleci Ci te 12 miesięcy przez palce. W przyjaźni uważaj, jeśli masz wątpliwości do danej osoby, oddal się od niej. Jeśli czujesz się wyssany z energii po spotkaniu z kimś? To znak, że to ta osoba. Życie rodzinne będzie płynąć spokojnie. Jeśli masz dzieci, zwróć na nich więcej uwagi wiosną. Koniec roku szkolnego może być dla nich stresujący. Wsparcie rodzica będzie dla nich ważne, nieważne ile mają lat. Jeśli jesteś singlem, przestań szukać miłości. Ona znajdzie Cię sama, jeszcze w pierwszej połowie nowego roku.

 

Pamiętaj, że przyszłość zawsze może się zmienić. To co się wydarzy, zależy od Ciebie!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!