Kobiety spod tych 5 znaków uznawane są za najpiękniejsze. Przyciągają mężczyzn jak magnes.

Wygląd nie jest najważniejszy, liczy się wnętrze. Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz w życiu słyszał to powiedzenie. Coś w tym jest, jednak nie ulega najmniejszej wątpliwości, że uroda przydaje się w życiu, a atrakcyjne osoby mają po prostu łatwiej.Kto twierdzi, że atrakcyjność fizyczna nie ma większego znaczenia w rzeczywistości okłamuje siebie i innych. W końcu piękna buzia, zadbane i starannie ułożone włosy, wysportowana sylwetka i wyczucie stylu to atrybuty, które pozwalają zwrócić na siebie uwagę innych, a przede wszystkim uwagę płci przeciwnej.

 

Skąd bierze się atrakcyjność fizyczna?

Wiele osób uważa, że uroda to zasługa diety, zabiegów pielęgnacyjnych, a przede wszystkim genów. No cóż, ciężko się z tym nie zgodzić. Niektóre panie wydają setki, a nawet tysiące złotych, aby wyglądać tak, jak ich rówieśniczki. Inne z kolei nie muszą się praktycznie wcale starać, a i tak wyglądają zjawiskowo. Czyżby miały to zapisane we krwi? Być może. Niektórzy twierdzą jednak, że przemawiają za tym gwiazdy. Magazyn dla kobiet „Cosmopolitan” donosi, że niektóre znaki zodiaku podobają się mężczyznom bardziej, niż pozostałe.

 

Czyżby faktycznie miesiąc urodzenia miał w tym przypadku znaczenie?

 

 

Chociaż o gustach się nie dyskutuje, to i tak często zastanawiamy się, co wpływa na to, że konkretna osoba uchodzi w naszych oczach za bardziej atrakcyjną niż inne. Sprawdź, czy znajdujesz się w grupie kobiet, za którymi oglądają się faceci. Twoja data urodzenia pomoże Ci poznać odpowiedź na to pytanie.

 

Byk

Sama doskonale wiesz, że jesteś piękna i podobasz się innym. Bywasz postrzegana jako zarozumiała osoba, jednak zdajesz sobie z tego sprawę – w końcu narcyzm to nieodłączna część Twojego charakteru. I choć wiesz, że wyglądasz dobrze, nieustannie dbasz o swoją formę – chodzisz na siłownie i pielęgnujesz swoje ciało, aby jak najdłużej zachować je w najlepszej kondycji. Uwielbiasz przyglądać się w lustrze – szczególnie, kiedy wiesz, że zrobiłaś coś dla swojego ciała.

 

Bliźnięta

Nie jesteś typowym ideałem piękna dla przeciętnego mężczyzny, jednak przykuwasz ich uwagę dzięki swojej wyjątkowości i nadzwyczajnemu wyczuciu stylu. Chcesz wyróżniać się na tle reszty. Nosisz ubrania, których inni by nie włożyli, a jakby tego było mało, zawsze wyglądasz w nich rewelacyjnie. Jesteś oryginalna, a co za tym idzie, wiele osób postrzega Cię jako skandalistkę. Nie da się przejść obok Ciebie obojętnie, bo nie jesteś nijaka. Masz swoje zdanie i swój styl, który charakteryzuje Twoją osobowość.

 

Panna

Choć Twój znak zodiaku to panna, trudno nazwać Cię kobietą, a wszystko za sprawą Twojego wyglądu. Z urody przypominasz bowiem dziewczynkę, jednak nie powinnaś się tym przejmować, bo to Twoja zaleta. Twój niewinny wygląd to Twój atut, który przyciąga do Ciebie rzesze mężczyzn. Dziewczęcą uroda to jednak nie wszystko. Podkreśla ją fakt, że jesteś słodka, łagodna i bardzo urocza, co wyróżnia Cię na tle rówieśniczek. Płeć przeciwna często porównuje Cię do pysznego ciasteczka, które chciałoby się zjeść na deser. Czy można usłyszeć piękniejszy komplement?

 

Waga

Ludzie nie bez powodu porównują Cię do kameleona. Różnica jest jednak taka, że Twój wizerunek zmienia się zdecydowanie częściej niż jego – raz jesteś wyjątkowo słodka i urocza niczym mała dziewczynka, a następnie zachwycasz elegancją i pewnością siebie. Doskonale wiesz, kiedy przybrać którą postać, czego najlepszym dowodem jest fakt, że efekt zawsze zachwyca. Potrafisz wykorzystać swoją urodę i oczarować innych, a co za tym idzie, nie masz najmniejszym problemów z tym, aby oczarować mężczyznę, który wpadł Ci w oko.

 

Wodnik

Na koniec wisienka na torcie. Numer jeden w całym naszym zestawieniu. Jeśli jesteś spod znaku wodnika, jesteś prawdziwą szczęściarą, bowiem możesz poszczycić się nie tylko spektakularną urodą, ale także wspaniałą osobowością, którą skradniesz serce niejednego mężczyzny. Choć znasz swoją wartość, nie jesteś zapatrzoną w siebie egoistką. Potrafisz się zawstydzić, kiedy ktoś powie Ci coś miłego, a mimo to charakteryzujesz się wielką pewnością siebie i przebojowością. Czy można chcieć czegoś więcej?

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!