Jeden z uczestników nowego „Big Brothera” to aktor. Grał już w wielu serialach TVN

Program „Big Brother 2019”, na który czekało miliony fanów, wystartował wczoraj. Wczoraj również mieliśmy okazję poznać 16 śmiałków, którzy trafili do domu Wielkiego Brata. I choć to dopiero początek, jeden z uczestników nie bez powodu już zaczął wzbudzać sporo kontrowersji.

O kim mowa?

Chodzi o 26-letniego Łukasza Darłaka pochodzącego z Rzeszowa, który z wykształcenia jest psychologiem i tak też został przedstawiony widzom. Kiedy jednak zagłębimy się w jego historię, okazuje się, że jest także aktorem produkcji paradokumentalnych TVN. Prawdopodobnie nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby nie fakt, że prowadzący programu nie poinformowali o tym fanów. W sieci pojawiło się pełno negatywnych komentarzy dotyczących produkcji, ponieważ internauci bardzo szybko rozpoznali Łukasza z seriali TVN. Darłak grał m.in. w  „W11”, „19+”, „Szkoła”, „Szpital” czy „Detektywi”.

 

Reakcje fanów

Kiedy prawda wyszła na jaw, pod zdjęciem Łukasza na instagramowym profilu „Big Brothera 2019” dosłownie zawrzało, bo w końcu castingi przeszła osoba związana ze stacją TVN, co mogło znacznie ułatwić jej to zadanie.

 

Miało być reality show, a wyszedł paradokument na żywo

Strzał w kolano

Tvn proszę tego aktora jak najszybciej usunąć z programu. Jak będę chciał obejrzeć serial to M jak miłość obejrzę
Jeszcze w Pierwszej Miłości zagrał… ale żenada !!!! Kłamią, jak zawsze. TVN tylko ludzi chce naciągać

Pan psycholog. Wszystko ustawione i wyreżyserowane – czytamy w komentarzach

Co z innymi uczestnikami programu?

Fani nie ukrywają, że mają także podejrzenia co do pozostałych uczestników programu, bowiem wydają się im być mało wiarygodni.

 

Czyżby faktycznie TVN wszystko sobie wcześniej ukartował?

 

Źródło: radiozet.pl, instagram.com | Fotografie: instagram.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!