Horoskop na 2018 rok może Cie zaskoczyć! Wszystko, co trzeba wiedzieć o zodiakalnych Bliźniętach

Horoskop 2018 Bliźnięta – prognoza astrologiczna na 2018 rok z bardzo dokładnymi przepowiedniami dla Bliźniąt. Dowiedz się, co cię czeka i jakie wyzwania staną przed tobą w nadchodzących miesiącach.

Przed Bliźniętami w 2018 roku pojawi się rzadko spotykana szansa na poznanie wyjątkowej osoby. To będzie spotkanie, o którym wspominać można latami. Jego znaczenie jest tak wielkie, ponieważ wywróci ono życie Bliźniąt do góry nogami. Już nic nie będzie takie samo. Czy to wielka miłość, o której Bliźnięta marzą nocami? To bardzo prawdopodobne.

Horoskop 2018 Bliźnięta – ogólna prognoza

Cały rok będzie się Bliźniętom wydawał chaotyczny. Będą miały poczucie braku stabilizacji, co znacznie osłabi ich poczucie własnej wartości. Jak sobie poradzić z tym problemem? Najlepiej będzie zaufać własnym umiejętnościom i życiowemu doświadczeniu. A tego Bliźniętom zwykle nie brakuje.

Mnogość zajęć Bliźniąt przyprawi o lekki zawrót głowy. Przez większość roku Bliźnięta będą zajmować się tak wieloma sprawami, że czasami będzie im brakować czasu na wszystkie projekty. Z tego powodu części planów i tak nie uda się zrealizować. Niestety, nie ma możliwości zrobienia wszystkiego w pojedynkę. Jednakże jeśli chodzi o te sprawy, które mimo wszystko uda się doprowadzić do końca – ich efekty będą bardzo satysfakcjonujące.

Horoskop 2018 roku zachęca do skorzystania z usług profesjonalistów – przynajmniej w części zadań, jakie postawią przed sobą Bliźnięta. Szczególnie sprawy finansowe będą wymagały opieki specjalisty. Bez niej Bliźnięta mogą wpędzić się w nie lada kłopoty.

Horoskop 2018 Bliźnięta – miłość

Bliźnięta mają dużą szansę na spotkanie kogoś ze swojej burzliwej przeszłości. To może być kochanka sprzed lat lub inna bliska osoba, z którą wiążą się silne uczucia. Bliźnięta będą musiały ponownie stawić czoła swoim emocjom. W tym wypadku nie należy jednak podejmować prób odbudowy starych relacji. To nie może skończyć się dobrze.

Abstrahując od powyższej przestrogi, Bliźnięta mogą też poznać kogoś zupełnie nowego. Horoskop 2018 roku ujawnia wysokie prawdopodobieństwo ekscytującej przygody erotycznej. Wszystko zacznie się niewinnie, ale Bliźnięta szybko przejdą do czynów. Kilka wspólnie spędzonych nocy sprawi wrażenie, że Bliźnięta nareszcie spotkały bratnią duszę. I tak właśnie będzie, jeśli tylko seks i buzujące emocje nie przyćmią zdrowego rozsądku.
Dla Bliźniąt będących już w stałym związku, horoskop ma ważne ostrzeżenie. Kiedy nadarzy się okazja na skok w bok – niech Bliźnięta tego nie robią. Pokusa będzie ogromna, ale gra nie jest warta przysłowiowej świeczki.

Horoskop 2018 Bliźnięta – finanse

Sprawy finansowe będą układały się bardzo pomyślnie. Bliźnięta mogą liczyć na stabilny rozwój, choć

pozbawiony nagłych przypływów wielkiej gotówki. Wszystko będzie układać się dobrze i można (a nawet trzeba) pomyśleć o jakichś długoterminowych inwestycjach. Przy tak stałych dochodach warto budować oszczędności na gorsze lata.

Horoskop 2018 roku ostrzega przed miesiącem lutym – to czas chwilowego załamania w dochodach. Jeśli Bliźnięta nie będą ostrożne, mogą dużo stracić. Warto teraz wstrzymać się z wszelkimi decyzjami dotyczącymi inwestycji oraz większych wydatków. Oczywiście pod żadnym pozorem nie wolno Bliźniętom zaciągać bankowych zobowiązań w lutym. Jeśli się na nie zdecydują, prawdopodobnie podpiszą niezbyt korzystną dla siebie umowę kredytową i znacznie przepłacą.

Jeśli Bliźnięta przetrwają lutową zawieruchę finansową, reszta roku będzie w miarę spokojna. Dopiero w początkach grudnia stan finansów ulegnie większej zmianie. Na szczęście pozytywnej. Istnieje ogromne prawdopodobieństwo na znaczne zyski. Bliźnięta będą zaskoczone swoim zarobkiem. Jeśli dobrze wykorzystają swoje obecne możliwości, na koncie bankowym wyląduje tak duża kwota, że będzie można zacząć planowanie naprawdę poważnych zmian w życiu (np. kupno domu).

 

Horoskop 2018 Bliźnięta – kariera

Ktoś próbuje zaszkodzić karierze Bliźniąt. Horoskop 2018 roku zdradza, że prowadzone są zakulisowe działania mające na celu przeszkodzenie Bliźniętom w realizacji ich celów. Niestety, Bliźnięta nie będą niczego podejrzewały i mogą zostać złapane w pułapkę. Wówczas niewiele będzie można poradzić. W efekcie może nawet dojść do konieczności zmiany miejsca zatrudnienia, co będzie dla Bliźniąt bardzo bolesne.

Istnieje jednak bezpieczna droga. Bliźnięta powinny być ostrożne i przez większość roku działać w oparciu o solidne fundamenty. Szczegółowa wiedza oraz dyskrecja to narzędzia, które zapewnią sukces. Nie zaszkodzi również rozwijanie posiadanych przez Bliźnięta umiejętności. Im większy profesjonalizm w pracy, tym mniejsze ryzyko, że ktoś będzie mógł podkopać pozycję Bliźniąt.

Horoskop 2018 Bliźnięta – rodzina

W tym roku powróci bardzo stara sprawa, która dotąd nie została rozwiązana. Bliźnięta nie chciały zajmować się tym problemem, lecz teraz już nie można go odkładać. To zbyt ważne dla całej rodziny. Jeśli Bliźniętom zależy na szczęściu rodzinnym i harmonii panującej w domu, trzeba załatwić zaniedbywane do tej pory kwestie. Tylko wówczas można liczyć na spokój.

Trzeba pamiętać, że posiadanie rodziny wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Nie tylko za siebie, ale też za innych, szczególnie dzieci czy seniorów. Jako że w roku 2018 Bliźnięta będą miały bardzo dużo pracy, mogą chwilami zapominać o swoich obowiązkach wobec najbliższych. Muszą się więc postarać jak najbardziej zaangażować w sprawy domowe. W przeciwnym razie ominie je bardzo dużo pięknych chwil.

Horoskop 2018 Bliźnięta – zdrowie

Niech Bliźnięta w tym roku nie unikają kontaktów ze specjalistami z zakresu zdrowia. Choć dolegliwości będzie niewiele, warto odwiedzić lekarza w obliczu choroby. Bliźnięta będą czuły pokusę zignorowania symptomów z powodu dużej ilości zawodowych obowiązków. Horoskop jednak nie zaleca takiego postępowania.

 

 

Horoskop miesięczny 2018: Bliźnięta

Zapoznaj się ze szczegółową prognozą astrologiczną na wszystkie miesiące 2018 roku. Horoskop miesięczny jest pomocnym drogowskazem, dzięki któremu można uniknąć największych niebezpieczeństw. Niektóre astrologiczne sugestie pomogą też zwrócić twoją uwagę na pojawiające się okazje oraz wychwycić korzystne okoliczności.

Horoskop 2018 styczeń

Bliźnięta zaczną rok zmęczone i przepracowane. Zapragną gdzieś uciec, choćby na koniec świata. Co gorsza, w pracy będzie przybywało nieprzyjemnych obowiązków.

Horoskop 2018 luty

Trudny okres pod względem finansowym. Należy liczyć się z nieprzewidzianymi wydatkami lub spadkiem dochodów. Warto prowadzić osobistą księgowość, by przejąć jak najlepszą kontrolę nad własnymi pieniędzmi.

Horoskop 2018 marzec

Drobne kłótnie i niedomówienia wprowadzą nerwową atmosferę w domu. Na szczęście Bliźniętom uda się wszystko naprawić za pomocą jednej sprytnej sztuczki.

Horoskop 2018 kwiecień

Świetny czas na rozpoczęcie nowych projektów w pracy. Większość problemów uda się rozwiązać szybko i bez wysiłku.

Horoskop 2018 maj

Z kolei w tym miesiącu najwięcej uwagi Bliźnięta poświęcą sprawom sercowym. Ktoś jednak może spróbować wykorzystać dobry nastrój Bliźniąt, więc należy zachować ostrożność.

Horoskop 2018 czerwiec

Rozpoczyna się niespokojny okres, pełen konfliktów i agresywnych działań. Bliźniętom nie raz się oberwie, ale – nie ma co ukrywać – w wielu przypadkach same sobie na to zasłużyły.

Horoskop 2018 lipiec

Kolejny trudny miesiąc będzie charakteryzował się irracjonalnym zachowaniem Bliźniąt. Przyczyna takiego stanu rzeczy może być tylko jedna – emocje targające Bliźniętami. Koniecznie trzeba nad nimi zapanować.

Horoskop 2018 sierpień

W sierpniu zakończy się trudny okres. Bliźnięta nareszcie odetchną z ulgą i będą mogły odbudowywać relacje z najbliższymi. To jednak nie wszystko – będą miały również niebywałe powodzenie w miłości.

Horoskop 2018 wrzesień

Miesiąc miłosnych igraszek, ognistego seksu i ogólnego zadowolenia z życia. Bliźnięta będą czuły się naprawdę szczęśliwe.

Horoskop 2018 październik

Kontynuacja radosnego czasu z poprzedniego miesiąca. To, co zaczęto wcześniej, teraz będzie przynosić rezultaty.

Horoskop 2018 listopad

W tym miesiącu przyjdzie Bliźniętom podjąć bardzo ważną decyzję związaną z karierą zawodową. Ich dotychczasowe doświadczenie podpowie im właściwe rozwiązanie.

Tekst pochodzi z: przewodnikduchowy.pl

Zmień czyjeś życie na lepsze! Znasz zodiakalnego Bliźniaka? Udostępnij! 🙂

 

Podoba Ci się ten wpis? Podziel się na facebooku!

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!