Czterolatka poszła skorzystać z toalety w restauracji McDonalds. Chwilę potem jej mama usłyszała krzyk i zobaczyła coś na jej nogach.

W miarę jak dzieci podrastają każdy rodzic cieszy się, że coraz więcej rzeczy potrafią wykonać samodzielnie. Dlatego gdy czteroletnia córka pani Nicole Langmead, Kaya, chciała sama skorzystać z toalety w restauracji McDonalds, jej mama jej pozwoli. Nie wiedziała jednak, że Kaya padnie ofiarą okrutnego i głupiego żartu.

Gdy Nicole Langmead i jej córka Kaya odwiedziły restauracje McDonalds, miał to być zwykły obiad. Nie sądziły jednak, że skończy się nieprzyjemnie.

Gdy Nicole Langmead i jej córka Kaya odwiedziły restauracje McDonalds, miał to b
SOURCE: PIXABAY

Kaya poszła skorzystać sama z toalety w restauracji. Musiała dość długo czekać, a gdy wreszcie toaleta się zwolniła, wyszły z niej dwie nastolatki. Dziewczyny śmiały się głośno. Kaya nie zwróciła dużej uwagi na to. Chwilę później zaczęła krzyczeć, bo jak się okazało przykleiła się do deski klozetowej. Nastolatki zrobiły głupi żart i posmarowały deskę klejem superglue.

Kaya poszła skorzystać sama z toalety w restauracji. Musiała dość długo czekać,
SOURCE: PIXABAY. ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE.

Jak podkreśla pani Nicola, natychmiast zgłosiła ten fakt pracownikom restauracji, którzy zawiadomili policję. Policja szuka nastolatek. Pracownicy McDonalds chcieli w jakiś sposób poprawić czterolatce humor i przeprosili za zaistniałą sytuację. Kaya ma zdartą skórę na nogach. Nie musimy chyba pisać jak głupi i nieodpowiedzialny był „wyczyn” nastolatek. Mamy nadzieję, że policja je złapie i dostaną należytą karę. Teraz pani Nicola chce ostrzec innych rodziców by zawsze pilnowali swoich pociech. Prosimy o udostępnienie dalej tego ostrzeżenia.

Jak podkreśla pani Nicola, natychmiast zgłosiła ten fakt pracownikom restauracji
SOURCE: YOUTUBE
Źródło: Metro

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!