Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Poseł nagrał brutalne zatrzymanie pod sejmem. Policjanci podduszali protestującego

Kolejne nagranie ujrzało światło dzienne, a w nim jeden z protestujących pod Sejmem. Tym razem ofiarą był Bartosz Adamczyk, który jak uważa, był „podduszany i to bardzo mocno”.

Nagranie zostało zarejestrowane przez posła Michała Szczerbę z PO. Opublikował je na swoim Twitterze

Pobity mężczyzna ledwo szedł i widać na jego twarzy, że ktoś musiał go pobić. „Stawiano mi buty na głowie, na lewe ucho i na prawe ucho. Poza tym mnie podduszano, i to bardzo mocno. Panowie policjanci, jeden do drugiego mówili: Podduś go bardziej”

To nie jest pierwsze takie zdarzenie

W przeszłości była podobna historia, gdy zatrzymano Dawida Winiarskiego, który do tej pory musi chodzić w kołnierzu ortopedycznym. Policja jednak w tej sprawie nie otrzymała żadnej skargi na policjantów, którzy mieli dopuścić się tego pobicia. Sylwester Marczak, rzecznik KSP, powiedział:

Policjanci podejmowali zdecydowane działania wobec osoby, która została zatrzymana w związku z naruszeniem nietykalności funkcjonariusza publicznego

Według wstępnych ustaleń policjanci nie dopuścili się nieprawidłowego zachowania. Czy aby na pewno? ?

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl, twitter.com | Fotografie: twitter.com

Tekst pochodzi z: popularne.pl

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!