Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nie chcieli jechać do samotnego taty na Święta, bo nie mieli czasu. Szybko tego pożałowali

Święta Bożego Narodzenia to czas, który poświęcamy swoim najbliższym. Jednak musimy też pamiętać o tym, że nie wszyscy mają tyle szczęścia, co my… Wrażliwość na drugiego człowieka to cecha, która jest coraz mniej obecna w ludziach… Niestety. Dlatego musimy ją pielęgnować w sobie! Musimy też dbać o naszych bliskich… Niektórzy o tym zapominają.

Magiczny czas świąt jest czymś, co z pewnością może nam w tym pomóc. Oczywiście nie, możemy zapominać o innych przez cały rok, ale… Dla niektórych okres Bożego Narodzenia jest szczególnie trudny. Miejmy to na uwadze i starajmy się sprawiać, aby uśmiech zagościł na ich twarzach!

Otwórzmy oczy

Niemiecka sieć supermarketów Edeka stworzyła krótki spot reklamowy, który ma bardzo istotny przekaz związany z tym, co zostało napisane powyżej. Film obejrzano już blisko 20 milionów razy… Gdy go zobaczysz, z pewnością zrozumiesz, dlaczego.

Oto on:

Nie wiem jak Wy, ale ja popłakałam się jak dziecko…

Pamiętajmy o tym, aby zawsze pokazywać naszym bliskim, jak są dla nas ważni. Kiedyś możemy żałować, że było nas z nimi za mało…

Źródło: youtube.com | Tekst: popularne , Fotografie: youtube.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!