Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ksiądz miał zaśpiewać na koniec ślubu, niespodziewanie z tyłu kościoła ktoś nagle wstał i sprawił, że wszyscy mieli łzy w oczach.

Ślub to przepiękny moment w życiu każdej pary. Chyba każdy marzy by chwila ta była niezapomniana. Często towarzyszy jej dużo łez wzruszenia. Tak było też podczas ślubu Tricii i Neila Swana w Kincasslagh w Irlandii. Wszyscy w kościele byli wzruszeni do łez i trudno im się dziwić.

Tricia i Neil Swan nie spodziewali się tego jak wyjątkowy będzie ich ślub w 2017 roku. Nie spodziewali się, że goście weselni wraz z księdzem przygotowali dla nich niesamowitą niespodziankę. Wszystko wyglądało zwyczajnie…

Tricia i Neil Swan nie spodziewali się tego jak wyjątkowy będzie ich ślub w 2017
SOURCE: YOUTUBE

Po zaślubinach ksiądz zgodnie z planem zaczął śpiewać hymn katolicki „How Great Thou Art” („Gdy na ten świat spoglądam, wielki Boże”). Wtedy odkryta została niespodzianka. Cześć gości uczestniczyła w śpiewie. I tak oto możemy podziwiać ten wspaniały i poruszający występ.

Po zaślubinach ksiądz zgodnie z planem zaczął śpiewać hymn katolicki "How Great
SOURCE: YOUTUBE

Mamy nadzieję, że Was również poruszy to nagranie:

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!