500+ na pierwsze dziecko już od 1 lipca! To nie jedyna zmiana w tym roku

Wczoraj w czasie konwencji wyborczej prezes PiS, Jarosław Kaczyński, ogłosił nowy program swojej partii. Jego pierwszym i najważniejszym punktem jest przyznanie 500 złotych nawet na pierwsze dziecko. W dodatku jeszcze w tym roku!

500 plus od 1 lipca na pierwsze dziecko!

 

Pierwszą obietnicą wyborczą PiS jest przyznanie 500 złotych na pierwsze dziecko. A to wszystko stać się ma już od 1 lipca.

Następną obietnicą prezesa był brak podatku PIT dla pracowników do 26 roku życia.Co więcej, w trzecim punkcie zaznaczył, że partia rządząca ma w planach obniżenie kosztów pracy. Jak?

 

Mamy w planie obniżenie PIT-u pracowniczego

Pomoc dla emerytów i przywrócenie komunikacji autobusowej

 

Z kolei czwarty punkt dotyczył pomocy dla emerytów, którzy mają otrzymać „trzynastkę” w wysokości najniższej emerytury 1100 złotych. To również jeszcze w tym roku.

Zapowiedział też zmiany w komunikacji autobusów. Podkreślił, że w naszym kraju zlikwidowano wiele połączeń autobusowych. Podał nawet konkretną liczbę – było ich miliard, a aktualnie jest zaledwie połowa. Co znacznie utrudnia życie mieszkańców mniejszych miast oraz wsi.

 

„Widzę już naszych przeciwników, którzy…”

 

Na koniec zapewnił jeszcze:

Widzę już naszych przeciwników, którzy mówią „obiecanki cacanki”. Już na 1 maja swoje „trzynastki” dostaną emeryci. Od 1 lipca 500 plus na każde dziecko! Pozostałe zobowiązania wypełnimy do 21 września tego roku

Źródło: wiadomosci.onet.pl | Fotografie: instagram.cominstagram.com

Komentarze

Loading...
error: Content is protected !!